„Sūduva“ įveikė Čekijos klubą

Marijampolės „Sūduva“ per antrąsias kontrolines rungtynes treniruočių stovykloje Kipre įveikė Česke Budejovice „Dynamo“ (Čekija) komandą 2:0 (1:0).

Lietuvos čempionų ekipoje mačą šį kartą pradėjo Ivanas Kardumas, Andro Švrljuga, Semiras Kerla, Algis Jankauskas, Aleksandaras Živanovičius, Thomas Salamonas, Giedrius Matulevičius, Domagojus Pušičius, Renanas Oliveira, Josipas Tadičius ir Mihretas Topčagičius.

Atraminiai saugai pagal išankstinį planą žaidė po 30 min., todėl dar pirmajame kėlinyje G. Matulevičių pakeitė Fidelis Irhene, o pastarąjį 60 min. – Povilas Leimonas.

Antrojo kėlinio pradžioje aikštėje taip pat pasirodė Ivanas Hladikas, vėliau į aikštę žengė Vaidas Slavickas, Eligijus Jankauskas, Chrisas Goslinas, Modestas Vainikaitis ir Saulius Vikertas.

2020 m. „Sūduvos“ abonementas – geriausia dovana ir sau, ir draugui!

ĮSIGYKITE DABAR!

Aikštėje kamuolį kiek ilgiau kontroliavo čekai, bet pavojaus prie „Sūduvos“ vartų kurti jiems nesisekė. Per pirmąjį kėlinį buvo atliktas tik vienas smūgis greta marijampoliečių vartų.

Tuo metu „Sūduvos“ atakos buvo pavojingesnės. Po A. Švrljugos smūgio vartininkas nukreipė kamuolį virš skersinio, ne visiškai pavyko smūgis iš patogios padėties M. Topčagičiui.

Vis dėlto 43 min. įvartis krito, kai į baudos aikštelę kairiuoju kraštu įsiveržusio T. Salamono smūgis po rikošeto virto puikiu perdavimu A. Švrljugai ir kroatui beliko iš keleto metrų pataikyti į vartus.

Antrajame kėlinyje dukart savo meistriškumą teko pademonstruoti ir I. Kardumui. Kartą jis nukreipė kamuolį į kampinį po rikošeto, vėliau teko komandą gelbėti po varžovų smūgio galva.

„Sūduva“ taip pat rengė pavojingas atakas, bet vis trūko gero sprendimo paskutinėje atakos fazėje, todėl „Dynamo“ vartai likdavo saugūs. Kitaip įvykiai pasisuko 80 min., kai į baudos aikštelę atbėgęs S. Kerla po gražios kombinacijos smūgiu į tolimąjį kampą įmušė antrą įvartį ir išsprendė rungtynių laimėtojo klausimą.

Po mačo su „Dynamo“ marijampoliečių treneriai padėkojo už darbą peržiūroje dalyvavusiam F. Irhene ir su saugu atsisveikino.

Gyvenate ne Marijampolėje? Prisijunkite prie klubo įsigydami narystę be abonemento!

TAPKITE NARIU DABAR!

Trečiąsias kontrolines rungtynes Kipre marijampoliečiai žais vasario 13 d. su Jerevano „Urartu“.

Į Lietuvą „Sūduva“ grįš vasario 14-ąją, o paskutiniąsias kontrolines rungtynės sužais vasario 22-ąją 15 val. Marijampolės „Hikvision“ futbolo arenos manieže su Gardino „Neman“ (Baltarusija).