Antrasis varžovas Kipre – Česke Budejovicų „Dynamo“

Antrasis varžovas Kipre – Česke Budejovicų „Dynamo“

Marijampolės „Sūduva“ per antrąsias kontrolines rungtynes treniruočių stovykloje Kipre susitiks su Čekijos aukščiausioje lygoje rungtyniaujančia Česke Budejovicų „Dynamo“ komanda.

Rungtynės Aradipu stadione šeštadienį prasidės 11 val. 15 min.


2020 m. „Sūduvos“ abonementas – geriausia dovana ir sau, ir draugui!

ĮSIGYKITE DABAR!


Savo šalies čempionate „Dynamo“ po 20 turų turi 30 taškų ir tarp 16 komandų užima 8-ąją vietą. Tiesa, nuo 3-ąją vietą užimančio „Jablonec“ Česke Budejovicų komandą skiria tik 5 taškai.

Rungtynės su „Sūduva“ čekams taps generaline repeticija prieš sugrįžtant į šalies čempionato kovas – jau vasario 14-ąją „Dynamo“ namie priims 2 taškais daugiau turinčią ir 5-ąją vietą užimančią „Mlada Boleslav“ ekipą.

Treniruočių stovykloje Kipre čekai sužaidė dvejas rungtynes. Vasario 2-ąją jie 3:0 nugalėjo Belgrado „Čukarički“ komandą, o vasario 5-ąją 2:1 pranoko Rygos RFS futbolininkus.

Per rungtynes su serbais Čekijos futbolininkai visus įvarčius pelnė pirmajame kėlinyje: 16 min. tolimu smūgiu pasižymėjo Patrikas Čavošas, 18 min. – po kampinio galva įvartį įmušė ilgametis Čekijos rinktinės gynėjas Tomašas Sivokas, o 26 min. – vėl smūgiu iš toli varžovų vartininką nuginklavo slovakas Ivanas Schranzas.

Per rungtynes su RFS pirmajame kėlinyje pasižymėjo latviai, bet čekai po pertraukos pakeitė rungtynių eigą. Vos prasidėjus antrajam kėliniui rezultatą išlygino Denisas Granečnas, o 59 min. po baudos smūgio vėl galva pasižymėjo T. Sivokas.


Gyvenate ne Marijampolėje? Prisijunkite prie klubo įsigydami narystę be abonemento!

TAPKITE NARIU DABAR!


„Sūduva“ treniruočių stovyklos Kipre metu sužais trejas kontrolines rungtynes, o į Lietuvą sugrįš vasario 14-ąją. Paskutinės kontrolinės rungtynės vyks vasario 22-ąją 15 val. Marijampolės „Hikvision“ futbolo arenos manieže su Gardino „Neman“ (Baltarusija).