Žinią apie laimėtą „Xbox One S“ ir „Kinect“ pranešė brolis

Žinią apie laimėtą „Xbox One S“ ir „Kinect“ pranešė brolis

Marijampolės „Sūduva“ per paskutiniąsias 2017 metų rungtynes savo aistruoliams padovanojo ne tik pirmąjį istorijoje čempionų titulą, bet ir daug prizų.

„Sūduvos“ aistruoliams taip pat atiteko visas komplektas žaidėjų treniruočių marškinėlių ir…

Paskutiniąsias sezono rungtynes namų stadione „Sūduva“ paskelbė padėkos visus metus komandą palaikiusiems žmonėms diena ir jiems išdalino visą žaidėjų treniruočių marškinėlių komplektą bei 4 kamuolius, kurie buvo naudojami ekipos treniruotėse ir A lygos rungtynėse. Vyšnia ant torto tapo žaidimų konsolė „Xbox One S“ ir priedas „Kinect“. Šį ypatingą prizą buvo galima laimėti viso sezono metu pildant anketas stadione – kiekvienų rungtynių metu buvo galima pildyti po vieną anketą.

Įspūdingo prizo laimėtoją per rungtynių su Vilniaus „Žalgiriu“ pertrauką išaiškino Marjanas Altiparmakovskis. Iš dėžės su anketomis futbolininkas ištraukė anketą, kurią buvo užpildęs Vytautas Šukys. 25 metų vyriškis nebuvo stadione, tačiau lemiamą sezono mačą stebėjo jo brolis Mindaugas, kuris ir atsiėmė prizą ir M. Altiparmakovskio rankų.

Paaiškėjo, kad „Xbox One S“ ir „Kinect“ laimėtojas gyvena Olandijoje, todėl šį sezoną apsilankė vos vieneriose „Sūduvos“ rungtynėse. Tai buvo Europos lygos atrankos II etapo atsakomasis mačas su „Liepaja“.

„Apie galimybę laimėti „Xbox“ sužinojau tik atėjęs į stadioną, iš merginų, kurios mane pasitiko prie įėjimo. Anketą pildžiau vos vieną kartą, nes nesu labai azartiškas žmogus. Kai kas pasiūlo ką nors užpildyti, dažniausiai atsisakau, bet tą kartą paėmiau ir užpildžiau“, – prisiminė V. Šukys.

… komandos treniruotėse bei A lygos rungtynėse naudoti kamuoliai.

Nenuostabu, kad apie konkursą, kuriame užsiregistravo, prizo laimėtojas tiesiog pamiršo.

„Kad laimėjau, sužinojau iš brolio. Labai nustebau. Teko gerai pasukti galvą ir pasistengti prisiminti, kaip aš tą prizą galėjau laimėti ir kur aš dalyvavau, – šypsojosi Nyderlanduose gyvenantis marijampolietis. – Deja, prizo dar neišbandžiau, nes gyvenu užsienyje. „Xbox“ vis dar yra pas brolį Marijampolėje, bet jau esu įsigijęs „UFC-2“, „FIFA-18“ žaidimus. Man daugiausia džiaugsmo teikia kovinio sporto žaidimai ir futbolas.“

Galima neabejoti, kad kitą sezoną V. Šukys vėl nepraleis galimybės išbandyti laimę „Sūduvos“ konkursuose, kai pavyks apsilankyti rungtynėse.

„Negaliu lankytis dažnai, bet grįžęs atostogų nepraleidžiu progos palaikyti savo miesto komandą“, – sakė „Xbox One S“ ir „Kinect“ laimėtojas.