„Įvarčių lietus” Vilniuje baigėsi „Sūduvos” dublerių pralaimėjimu

„Įvarčių lietus” Vilniuje baigėsi „Sūduvos” dublerių pralaimėjimu

LFF stadionas

Rungtynių teisėjas – Artiomas Gutovskis

VMFD „Žalgiris-2” – Marijampolės „Sūduva-2”

11′ [ 1 – 0 ] Vedran Gerc

26′ [ 2 – 0 ] Takuya Kanai

29′ [ 3 – 0 ] Povilas Krasnovskis

42′ [ 4 – 0 ] Vedran Gerc ( 11m.)

52′ [ 5 – 0 ] Kristijonas Burda

59′ [ 5 – 1 ] Markas Kardokas

61′ [ 5 – 2 ] Markas Kardokas

63′ [ 6 – 2 ] Denis Romanov

66′ [ 7 – 2 ] Povilas Krasnovskis

75′ [ 8 – 2 ]  Denis Romanov

83′ [ 8 – 3 ] Tadas Klimavičius

 

„Sūduva-2”: D.Lastauskas, D.Isoda, A.Kulikauskas, E.Norkevičius ( 58′ M.Radzevičius ), E.Puzara ( 70′ T.Klimavičius ), P.Kiselevskis, G.Matulevičius, K.Strolys, T.Balde ( 58′ M.Kardokas ), T.Lekeckas, A.Brokas.

„Žalgiris-2”: A.Bražinskas, K.Žudys, K.Bazys ( 46′ K.Čirba ), E.Maroz, A.Mačionis, P.Krasnovskis, T.Kanai ( 46′ D.Romanov ), T.Malinauskas ( 54′ A.Volosevič ), M.Bezuška, V.Kurbatov, V.Gerc ( 46′ K.Burda ).

 

Sužaidus apie 10 minučių pirmajame mačo kėlinyje aikštės šeimininkai pelnė pirmąjį įvartį. „Žalgirio” legionierius Vedranas Gercas gavo savalaikį Takuya Kanai perdavimą, aplenkė pora „Sūduvos-2” gynėjų ir tiksliai smūgiavo į tolimąjį Dovydo Lastausko saugomų vartų kampą.

 

Labai nesėkminga atkarpa marijampoliečiams buvo pirmojo kėlinio viduryje, kai per tris minutes į „Sūduvos-2” vartus krito trys įvarčiai. Pimiausia po grubios gynėjo klaidos pasižymėjo jau minėtas T.Kanai, o 29 mačo minutę puikiu smūgiu į viršutinį vartų kampą įvartį pelnė Povilas Krasnovskis.

 

Pirmojo kėlinio pabaigoje „Žalgiris-2” surengė dar viena rezultatyvią ataką. V.Gercas įsiveržė į baudos aikštelę, kur prieš jį buvo prasižengta. „Žalgirio” legionierius pats ėmėsi atlikti 11 metrų baudinį ir sėkmingai tai padarė. Taigi ilsėtis komandos išėjo rezultatui esant 4-0 šeimininkų naudai.

 

Po petraukos „Sūduvos-2” nemalonumai nesibaigė – po keitimo aikštėje pasirodęs Kristijonas Burda gražiai suklaidino Marijampolės ekipos gynėją bei nestirpiu, bet tiksliu smūgiu pasiuntė kamuolį į vartų tinklą.

 

Sušvelninti rezultatą marijampoliečiams padėjo aikštėje po keitimo pasirodęs puolėjas Markas Kardokas. Jis sulaukė tikslaus Audriaus Broko perdavimo iš krašto ir pirmuoju savo prisilietimu prie kamuolio pelnė įvartį.

 

Po keleto minučių „Sūduva-2” gavo teisę kelti kampinį. Žaidėjų būryje apsukriausias vėlgi buvo M.Kardokas. Jis tiksliai smūgiavo į viršutinį vartų kampą ir sušvelnino rezultatą iki 5-2.

 

Į du „Sūduvos-2” įvarčius dviem tiksliais smūgiais atsakė ir žalgiriečiai. Ypač gražus buvo baudos smūgis, kurį atliko Povilas Krasnovskis. Panašiais smūgiais vakar pasižymėjo pagrindinės „Žalgirio” komandos žaidėjai Mantas Kuklys ir Jakubas Wilkas.

 

Trečiąjį savo įvartį „Sūduva-2” pelnė iki rungtynių pabaigos likus žaisti kiek mažiau nei 10 minučių. Po keitimo pasirodęs Tadas Klimavičius sulaukęs perdavimo nuo kampinio gairelės tiksliai smūgiavo į aikštės šeimininkų vartų kampą.

 

[print_gllr id=1730]