„Žalgirio“ treneris: „Kamuolys – kaip užkeiktas“

„Žalgirio“ treneris: „Kamuolys – kaip užkeiktas“

Vilniaus „Žalgirio“ vyriausiasis treneris Valdas Dambrauskas po pralaimėjimo Marijampolės „Sūduvai“ 0:3 teigė, kad jo planus pakeitė anksti praleistas įvartis.

„Kaip ir visada sakau, futbolą keičia įvarčiai. Atrodo, ruošėmės, įdėjome labai daug darbo, bet jau 6 min. praleidome įvartį. Sunku paaiškinti, kaip ir kodėl? Ir tai iš esmės pakeitė rungtynes, – spaudos konferencijoje po rungtynių kalbėjo V. Dambrauskas. – 6 min. praleistas įvartis nubraukia bet kokius planus ir bet kokią taktiką. Aišku, reikia žaisti toliau, bet tada persvara jau yra ne tavo pusėje.“

Treneris teigė, kad vėliau, jo manymu, pavyko primesti savo žaidimą „Sūduvai“, tačiau nepasisekė bandant pasinaudoti keletu progų įvarčiams pelnyti.

„Kamuolys į vartus, kaip užkeiktas, neina, – sakė V. Dambrauskas. – Antrajame kėlinyje teko žaisti rizikuojant, paliekant laisvesnį užnugarį, tuo „Sūduva“ pasinaudojo.“

„Žalgiris“ po labai ilgos pertraukos prarado A lygos lyderio poziciją, tačiau treneris nepraranda vilties, kad vilniečiai vis dėlto taps čempionais.

„Turime 5 finalus. Jei laimime 5 rungtynes iš eilės, tampame čempionais. Jokiu būdu komanda negali nuleisti rankų ir galvų, turi kautis kiekvienose rungtynėse“, – teigė V. Dambrauskas.

Artimiausias rungtynes „Sūduva“ žais spalio 25-ąją išvykoje su „Uteniu“, o į gimtąjį stadioną sugrįš spalio 29-ąją, kai 15 val. priims Klaipėdos „Atlantą“.

Aistruoliai jau gali įsigyti bilietus į mačą su uostamiesčio komanda bilietai.lt kasose ir tinklalapyje. Iš anksto įsigyjami bilietai kainuoja tik 1,5-2,5 euro, rungtynių dieną jie – brangesni.

5 bilietus, tradiciškai, galima įsigyti už 4 kainą (išankstinėje prekyboje – 10 eurų, rungtynių dieną – 12 eurų), vaikai iki 13 metų į rungtynes įleidžiami nemokamai, o moksleiviams, studentams, senjorams ir neįgaliesiems taikomos nuolaidos.

KOVOKIME DĖL PERGALĖS KARTU!