Vilniuje – lygiosios

Vilniuje – lygiosios

Marijampolės „Sūduva“ per „Optibet A lygos“ rungtynes Vilniuje su „Riteriais“ sužaidė lygiosiomis 1:1 (0:0).

Pačioje pirmojo kėlinio pradžioje Markas Beneta tolimu smūgiu pasiuntė kamuolį virš šeimininkų vartų skersinio, tačiau vėliau pavojingas progas kurti svečiams nesisekė.

Prie kitų vartų 13 min. savo meistriškumą teko demonstruoti Makiui Giannikoglou, kuris atrėmė labai pavojingą varžovų smūgį galva. Didžiausias išbandymas „Sūduvos“ vartininkui teko jau per teisėjo kompensuotą laiką, kai po Semiro Kerlos pražangos buvo skirtas baudinys. Vis dėlto graikas ir šį kartą tapo sitaucijos laimėtoju – atmušė Angelio Lezamos nuo 11 metrų žymos atliktą smūgį.

56 min. baudinys buvo skirtas jau į „Riterių“ vartus, kai baudos aikštelėje teisėjas užfiksavo pražangą prieš Giedrių Matulevičių. Nicolas Gorobsovas savo proga pasinaudojo, pramušė Armantą Vitkauską ir išvedė „Sūduvą“ į priekį – 1:0.

60 min. dar kartą savo meistriškumą teko pademonstruoti M. Giannikoglou, kai graikas atrėmė tolimą „Riterių“ žaidėjo smūgį.

Deja, po 10 min. arbitras Vaidui Slavickui užfiksavo žaidimą ranka baudos aikštelėje ir skyrė dar vieną baudinį, kurį Mindaugas Grigaravičius 72 min. pavertė įvarčiu. Maža to, V. Slavickui buvo parodyta antra geltonoji kortelė ir „Sūduvos“ kapitonui teko palikti aikštę.

Per likusį laiką nė vienai komandai susikurti progų įvarčiams pelnyti nepavyko ir teko susitaikyti su lygiosiomis.

Kitas rungtynes „Sūduva“ žais liepos 2 d. Gargžduose su „Banga“.