Vilniuje – be taškų

Vilniuje – be taškų

Penktadienį centrinėse A lygos 25 turo rungtynėse Vilniuje susitiko dėl čempiono titulo kovojantys Vilniaus „Žalgirio“ ir Marijampolės „Sūduvos“ klubai. Dvikova baigėsi žalgiriečių pergale 1:0, po kurios jie sumažino atsilikimą nuo lygos lyderių iki 2 taškų.

Čempionato favoritų akistata prasidėjo aktyviai ir nė viena komanda neketino užsidaryti savo aikštės pusėje. Iš pradžių aktyvesni buvo marijampoliečiai, atakavę tolimais smūgiais. Porą kartų iš toli pavojingai mušė Gersonas Acevedo, bet „Žalgiriui“ pavyko apsiginti. O po Vaido Slavicko bandymo vartininkas Armantas Vitkauskas turėjo nukreipti kamuolį į kampinį.

Žalgiriečiai atsakė grėsminga ataka sužaidus pusvalandį, kai po Tomašo Šimkovičiaus perdavimo galva greta virpsto smūgiavo Louisas Ogana. Tas pats žaidėjas netrukus vėl turėjo galimybę pasižymėti, bet pataikė į Ivaną Kardumą.

Per rungtynių pertrauką „Sūduvai“ teko atlikti priverstinį keitimą – pirmajame kėlinyje traumą patyrusį Andro Švrljugą pakeitė Marius Činikas.

Antrą kėlinį sėkmingiau pradėjo vilniečiai. 54 minutę po L. Antalio pakelto kampinio tiksliu smūgiu galva šeimininkus į priekį išvedė Mamadou Mbodjis. Po kelių minučių L. Ogana galėjo padidinti „Žalgirio“ pranašumą, bet galva smūgiavo per silpnai ir I. Kardumas sugavo kamuolį.

„Sūduvai“ po praleisto įvarčio prireikė laiko atsigauti ir vėl pajusti žaidimo ritmą. 75 minutę atakos smaigalyje atsidūręs Julius Kasparavičius gavo kamuolį baudos aikštelės prieigose, o jo smūgį į kampinį nukreipė žalgiriečių gynėjai.

Rungtynių pabaigoje sūduviečiai vis aktyviau, tačiau, deja, nesėkmingai, ieškojo kelių varžovų vartų link, o tai šeimininkams suteikė galimybių kontratakuoti. Tokios atakos metu 85 minutę pavojingą L. Antalio smūgį sugavo I. Kardumas.

Per likusias minutes rezultatas nepakito ir „Sūduva“ turėjo pripažinti varžovų pranašumą.

Kitas rungtynes marijampoliečiai žais spalio 26 d. (trečiadienį) namie su „Trakais“.