Varžovų gynybos pralaužti nepavyko

Marijampolės „Sūduva“ beveik 1900 žiūrovų akivaizdoje per A lygos XII turo rungtynes namie sužaidė lygiosiomis 0:0 su trečiąją vietą turnyre užimančiais „Trakais“.

Per rungtynių pirmąsias 45 minutes abi komandos daug kovojo aikštės viduryje ir aštrių smūgių į vartų plotą neatliko. Pirmoje kėlinio pusėje iniciatyva priklausė „Sūduvai“, tačiau kiek vėliau „Trakams“ pavyko perkelti veiksmą į šeimininkų aikštės pusę.

Antrasis kėlinys gana panašia eiga klostėsi iki 73-osios minutės – momento, kai už paskutinės vilties pražangą prieš po keitimo aikštėje pasirodžiusį Rigino Cicilia buvo pašalintas Trakų komandos vidurio gynėjas Jevgenijus Osipovas.

Kaip ir buvo galima tikėtis, „Trakų“ aikštės pusėje pradėjo liepsnoti pavojaus laužai. Vis dėlto juos visus užgesino svečių vartų sargas Tomas Švedkauskas.

Marijampolietis dar prieš J. Osipovo pašalinimą efektingu šuoliu atmušė labai pavojingą Ovidijaus Verbicko smūgį ir apsigynė nuo Juliaus Kasparavičiaus atakos, tačiau jo darbas ginant savo vartus tuo toli gražu neapsiribojo.

Vartininkas sugavo du kamuolius, kuriuos galva mušė Semiras Kerla, tačiau sykį tik stebėjo, kaip kamuolio į vartus 88-ąją minutę nenukreipė R. Cicilia.

Šeimininkų atakų škvalas leido ir svečiams surengti aštrią kontrataką, kuri baigėsi netiksliu Roko Gedmino smūgiu.

Paskutinis žodis šiose rungtynėse galėjo priklausyti R. Ciciliai. „Sūduvos“ sirgalių apmaudui, futbolininkui viename epizode nepavyko pataikyti į vartus, o paskutinės atakos metu jo spirtą kamuolį atmušė T. Švedkauskas.

Kitas A lygos rungtynes „Sūduva“ žais gegužės 12 d. Klaipėdoje su „Atlantu“.