Įvyko “Sūduvos” klubo pristatymas

Įvyko “Sūduvos” klubo pristatymas

_MG_8696

“Sūduvos” klubo muziejuje įvyko oficialus komandos pristatymas, kuriame dalyvavo klubo vadovybė, trenerių personalas, žaidėjai, administracijos darbuotojai bei “Sūduvos sakalų” atstovai.
“Sūduvos” klubo pristatyme taip pat apsilankė svečiai iš Marijampolės savivaldybės bei apskrities futbolo federacijos: Marijampolės savivaldybės meras Vidmantas Brazys; Marijampolės savivaldybės mero pavaduotojas Povilas Isoda; Marijampolės savivaldybės administracijos direktorius Sigitas Valančius; Marijampolės apskrities futbolo federacijos prezidentas Romas Kukis; sporto skyriaus vedėjas Vytautas Papečkys; sporto skyriaus vyriausioji specialistė Vida Tamkevičienė.

 

_MG_8720
Oficialaus pristatymo metu mintimis apie komandą, jos planus, futbolą Marijampolėje ir Lietuvoje pasidalino „Sūduvos“ klubo prezidentas Vidmantas Murauskas. „Šalies futbole vyksta tam tikros permainos. Manau, kad į gerą. Dideli pokyčiai įvyko ir A lygoje. Praėjusių metų rudenį pasirašėme naujos lygos steigimo susitarimą ir jos vadžias atidavėme išrinktam direktoriui Rimvydui Čekavičiui ir prezidentui Deividui Šemberui. Per trumpą laiką – tris mėnesius, jie nudirbo nemažą darbą. Einama gera kryptimi, tikėkimės ir rezultatų, kurie paliestų visą sporto šaką. Stiprėjant lygai sulauktume prestižo ir bendrai futbolui Lietuvoje, – kalbėjo V. Murauskas. – Tokią komandą kokia yra šiandien kartu su treneriu Aleksandru Veselinovičiumi įsivaizdavome dar praėjusią vasarą. Turėjome planą, numatėme tam tikrus žaidėjus. Komanda jau šešias savaites sunkiai dirbo. Aš, sirgaliai ir visi kiti iš „Sūduvos“ tikimės geresnių rezultatų nei buvo praėjusiais metais. Keletą kartų mes likdavome rimtais pretendentais į medalius bet trys metai kaip jų nepasiekiame. Šiemet komandai keliamas uždavinys iškovoti medalius, o ar pajėgūs užimti pirmąją vietą gyvenimas parodys. Bet sudaryti rimtą konkurenciją ir gale čempionato turėti galimybę bent kovoti dėl čempionų vardo galime. Čempionate dalyvauja aštuonios komandos. Po pirmo rato jau bus matyti ar teisinga linkme einame ir kur mums realu būti. Kartu su tikslu laimėti LFF taurę turime dar vieną – iškovoti vietą dalyvauti Europos taurės varžybose. Formuojant komandą didžiausias dėmesys buvo lietuviams. Neradus žaidėjų į tam tikras pozicijas pakviesti užsieniečiai. Kadangi treneriai yra iš Balkanų jie pasikvietė ir žaidėjų iš šių šalių.“

 

_MG_8691
Apie keliamus tikslus ir klubo vadovų norus taip pat kalbėjo vyriausiasis komandos treneris A. Veselinovičius. „Man malonu šiandien čia būti tik apgailestauju negalėdamas tai išreikšti lietuviškai. Ši diena svarbi komandai nes vienoje vietoje radosi didžiulė energetika susidedanti iš žaidėjų kolektyvo, klubo ir savivaldybės vadovų taip pat sirgalių atstovų. Galvoju, kad ši pozityvi energetika turėtų padėti padaryti tai ko visi siekiame. Išanalizavę komandos pasirodymą praėjusiame čempionate kartu su klubo prezidentu sutarėme surinkti tokią komandą kokią turime dabar. Norint siekti aukštų rezultatų reikia turėti patyrusią komandą ir žaidėjų galinčių prisiimti atsakomybę aikštėje. Visa tai turime šiandien. Per pasiruošimą sezonui man buvo malonu dirbti su šiais žmonėmis. Kiekvieną dieną jie stengėsi ir treniruotėse atidavė visas jėgas. Galvoju, kad visi nutiesėme gerą kelią į priekį, kuris turėtų būti mums palankus čempionate. Jeigu netikėsime patys savimi, tai kas patikės už mus? Labai svarbi ir bendra komandos kovinė dvasia“, – sakė A. Veselinovičius.

 

 

“Suvalkiečio” informacija

 

„Sūduvos” klubo pristatymo foto akimirkos (fotografavo R. Pasiliauskas)

[print_gllr id=14587]