V.Stebrys 7 sezoną žais Marijampolėje

V.Stebrys 7 sezoną žais Marijampolėje

Marijampolės „Sūduva“ pasirašė naują sutartį su vartininku Viliumi Stebriu, kurio laukia jau 7-as sezonas Sūduvos krašto sostinėje.

23 metų garliaviškis į Marijampolę atvyko dar 2018 metais, tačiau ilgai gynė dublerių komandos vartus.

2023 m. vartininkas aikštėje pasirodė per 13 A lygos rungtynių ir 3 kartus – LFF taurės turnyre.

„Po ilgų metų klube pastarasis sezonas man buvo vienas įspūdingiausių. Lentelėje nebuvome aukštoje pozicijoje, tačiau komanda buvo naujai sulipdyta, buvo daug jaunų žaidėjų, aukščiausios lygos debiutantų. Žvelgdamas iš kitos perspektyvos, galvoju, kad pasiekėme neblogą rezultatą, – sakė V. Stebrys. – Man pačiam sezonas buvo nestabilus. Pradžia – sudėtinga: kitas žaidimo greitis, dinamika… Prisitaikęs jaučiau didelį malonumą žaisti, kai tik gaudavau progą. Taip pat džiaugiuosi sveika mūsų konkurencija su Giedriumi Zenkevičiumi. Tokiomis aplinkybėmis vienas kitą stumi į priekį, išspaudi iš savęs treniruotėse ir rungtynėse viską, kad tik tave pasirinktų kitoms rungtynėms.“


BŪK KARTU SU „SŪDUVA“ 2024 METAIS!


Naują sutartį su klubu sudaręs vartininkas tikisi, kad kitą sezoną tiek komanda, tiek jis pats „Sūduvos“ aistruolius galės džiuginti geresniais rezultatais nei šiemet.

„Tikslas yra būti aukščiau turnyro lentelėje, dažniau džiuginti žmones, kurie ateina į stadioną ir palaiko „Sūduvą“, – apie komandą sakė V. Stebrys. – Asmeninis tikslas yra žaisti stabiliai visas gautas minutes, palikti visas jėgas treniruotėse ir rungtynėse bei būti geresne savo versija nei 2023 metais.“

„Sūduva“ pasirengimą naujam sezonui pradės sausio viduryje, o komandos aistruoliai jau dabar gali įsigyti 2024 metų klubo narystes ir abonementus.