V.Slavicko vadovauta „Sūduva“ palaužė „Panevėžį“

V.Slavicko vadovauta „Sūduva“ palaužė „Panevėžį“

3-iąjį „TOPsport A lygos“ turą vainikavo akistata Marijampolėje, kurioje Vaido Slavicko vadovaujama (pakeitė diskvalifikuotą Dovydą Lastauską) „Sūduva“ nugalėjo „Panevėžį“ 1:0 (0:0) ir pakilo į  2 turnyro lentelės vietą.

Pirmąjį pavojingą smūgį vartų link 11 min. atliko svečių žaidėjas Federico Palaciosas, kurio spirtas kamuolys praskriejo virš vartų. Vėliau ne kartą panevėžiečių vartams rimtai pagrasino „Sūduva“, tačiau Motiejaus Burbos ir Ernesto Burdzilausko smūgiai galva nebuvo sėkmingi, o Steve’o Lawsono smūgį blokavo varžovai.

38 min. E. Burdzilauskas prasiveržė dešiniuoju kraštu ir iš gana aštraus kampo atliko šiek tiek netikslų smūgį. Jau kitos atakos metu svečių atakos smaigalyje atsidūrė Robertas Mazanas, tačiau jo smūgiuotą kamuolį atrėmė pirmą kartą šį sezoną rungtynes vartuose pradėjęs Giedrius Zenkevičius.


57 min. arti įvarčio buvo Artemas Fedorovas, tačiau jo galingas smūgis buvo šiek tiek netikslus.

Lemtingu tapo epizodas jau per teisėjo kompensuotą rungtynių laiką, kai po VAR peržiūros buvo priimtas sprendimas skirti baudinį į „Panevėžio“ vartus. Aivaras Emsis smūgiavo taikliai ir atnešė „Sūduvai“ pergalę.

Po pergalės marijampoliečiai su 5 taškais pakilo iki antrosios turnyro lentelės pozicijos, tuo tarpu praėjusio sezono čempionai su 2 taškais lieka 8-oje vietoje.