V.Slavickas: “Viskas gerai, manau sužaidėm neblogas varžybas”

V.Slavickas: “Viskas gerai, manau sužaidėm neblogas varžybas”

Slavickas new

“Sūduvos” gynėjas Vaidas Slavickas pasidalino savo mintimis apie draugiškas rungtynes su “Kauno Žalgirio” klubu, kurios pasibaigė lygiosiomis (2:2). “Sūduvos” futbolo klubas pirmoje rungtynių pusėje pelnė du įvarčius. “Sūduvos” gretose pasižymėjo Admiras Kecapas (12 min.) ir Tomas Radzinevičius (22 min.). Vis dėlto “Kauno Žalgirio” klubui 89 minutę pavyko išlyginti rungtynių rezultatą. “Kauno Žalgirio” gretose pasižymėjo Benas Olencevičius (42 min.) ir Kasparas Neverdauskas (89 min.).

 

Neatsižvelgiant į nesėkmingą antrąją rungtynių pusę, V.Slavickas liko patenkintas komandos žaidimu ir nesikrimto, jog nepavyko iškovoti pergalės.

 

“Viskas gerai, manau sužaidėm neblogas rungtynes. Žinoma, mums dar tikrai trūksta savitarpio supratimo. Vis dėlto tai natūralu, atsižvelgiant į ankstyvą pasiruošimo stadiją, todėl žaidybinio broko išvengti neįmanoma”.

 

Marijampolės “Sūduvos” futbolo klubas pastaruoju metu susiduria su šalutinėmis problemomis. Infekcinės ligos bei mikro traumos kamuoja dalį žaidėjų, todėl šios aplinkybės trukdė optimaliai įgyvendinti pasiruošimo planą, draugiškų varžybų metu.

 

“Dalis žaidėjų šiuo metu serga ar yra traumuoti. Treneris turėjo mažą žaidėjų rotacijos pasirinkimą, todėl žaidimo kreivė antroje rungtynių pusėje krito žemyn”.

 

 

Marijampolės “Sūduvos” futbolo klubas prieš dvi savaites susirinko į treniruotes po žiemos atostogų. Esminis dėmesys treniruočių metu buvo skiriamas fiziniam pasiruošimui.

 

“Fizinis nuovargis buvo juntamas, nes dvi savaites įtemtu grafiku treniravomės. Todėl jau po pirmo kėlinio kai kurių žaidėjų kojos jautė nuovargį. Vis dėlto buvo smagu po ilgo atostogų laikotarpio vėl žaisti futbolą rungtynėse”.