V. Slavickas: „Tai buvo mačas iki pirmo įvarčio“

V. Slavickas: „Tai buvo mačas iki pirmo įvarčio“

IMG_9990

 

 

Marijampolės „Sūduva“ šiandien „Arvi“ futbolo arenoje iškovojo dvidešimtąją pergalę „Smscredit.lt A lygoje“ ir įveikė „Šiaulių“ pasipriešinimą. Nors Marijampolės ekipai pirmoje rungtynių dalyje nesisekė įmušti, tačiau antrame kėlinyje „Sūduvos“ atakų gausa davė vaisių – komanda pelnė net penkis įvarčius ir šventė užtikrintą pergalę.

 

Po rungtynių spaudos konferencijoje kalbėjęs „Sūduvos“ gynėjas Vaidas Slavickas neslėpė, jog šiuo metu „Sūduva“ demonstruoja gerą žaidimą, kuris atneša reikalingas pergales.

 

„Komandos sportinė forma – tikrai nebloga.  Spaudžiam varžovus visų rungtynių metu, o įkritus pirmajam įvarčiui atsipalaiduojam, demonstruojam savo žaidimą bei viskas klostosi kuo puikiausiai.“

 

Nors „Sūduva“ net penkis kartus pasiuntė kamuolį į Povilo Valinčiaus ginamus „Šiaulių“ vartus, tačiau pirmasis įvartis buvo pasiektas tik įsibėgėjus antrajam kėliniui. Pasak V. Slavicko, šios dienos mačas buvo iki pirmojo įvarčio, kuris nuėmė įtampą ir atrišo „sūduviečiams“ rankas.

 

„Pirmajame kėlinyje daug atakavome, bet iš „Šiauliai“ pora greitų atakų surengė. Rungtynės buvo iki pirmojo įvarčio, nes „Šiauliams“ sunkiai sekėsi su mumis tvarkytis.“ – teigė V. Slavickas.

 

Patyręs gynėjas „Arvi“ futbolo arenoje susirinkusius žiūrovus pradžiugino efektingu įvarčiu. V. Slavickas sužaidė gražią kombinaciją su Tomu Radzinevičiumi ir išbėgęs vienas prieš vartininką stipriu smūgiu jį nuginklavo.

 

„Tai buvo atsipalaidavimo pasekmė. Kuomet rezultatas didelis – tu gali improvizuoti, žaisti kūrybiškai ir tuo momentu pavyko sužaisti „sienelę“ su T. Radzinevičiumi, vėliau sekė smūgis ir įvartis.“

 

Vakar Lietuvos futbolo federacija pranešė, jog iš „Smscredit.lt A lygos“ čempionato šalinama „Klaipėdos granito“ ekipa, tačiau klaipėdiečiai apeliavo šį sprendimą ir situacija išlieka neaiški. Klaipėdos klubo pašalino atveju skaudžiai nukentėtų „Sūduva“, nes būtų anuliuoti visi „Kl. Granito“ rungtynių rezultatai ir tai reikštų, jog iš šiuo metu turimos trijų taškų persvaros prieš „Atlantą“ Marijampolės ekipa turėtų dviejų taškų deficitą, nes „Atlantas“ žaisdamas prieš kitą uostamiesčio klubą šiame sezone prarado net 5 taškus, o „Sūduva“ nei vieno.

 

V. Slavickas komentuodamas susidariusią situaciją pasakojo, jog komanda stengiasi nekreipti dėmesio į susidariusią padėtį ir turi vieną tikslą – laimėti visus tris likusius čempionato mačus.

 

„Buvome informuoti dėl situacijos su „Kl. Granitu“, bet mes dirbame savo darbą, nežiūrime kokie nuostatai galioja ar negalioja. Mums liko trys čempionato turai, kuriuos turime laimėti ir pabaigti čempionatą pergalingai.“