V. Slavickas: „Nuėjus tiek kelio trauktis nėra kur“

V. Slavickas: „Nuėjus tiek kelio trauktis nėra kur“

113

 

 

Marijampolės „Sūduva“ po septynerių metų pertraukos iškopė į Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės finalą. Iki tol „sūduviečiai“ tris kartus iškovojo šį trofėjų, o prie dviejų reikšmingų klubo pergalių yra prisidėjęs ir dabar komandoje žaidžiantis gynėjas Vaidas Slavickas.

 

2006 metų LFF taurės finale Kaune „Sūduva“ susitiko su Panevėžio „Ekranu“ ir po pačioje susitikimo pradžioje pelnyto įvarčio iškovojo taurės trofėjų.

 

„Iš pirmojo finalo pamenu, kad jau pirmąją minutę Darius Maciulevičius pelnė įvartį, išsiveržėme į priekį ir per likusį rungtynių laiką daug gynėmės. Į aikštę išbėgau 80 minutę, tačiau tempas buvo toks intensyvus, kad spėjau per 10 minučių pavargti.“ – prisiminimais apie rungtynes dalinosi trisdešimtmetis gynėjas.

 

Po trejų metų „Sūduva“ su V. Slavicku dar kartą pateko į taurės finalą. Šį kartą futbolininkas suvaidino reikšmingesnę rolę ir žaidė startinėje sudėtyje. Tuomet „Sūduva“ palaužė Tauragės „Taurą“, o vienintelį susitikimo įvartį pelnė Ramūnas Radavičius.

 

„Antrasis finalas buvo kiek kitoks. Žaidžiau startinėje sudėtyje, buvome tikrai verti pergalės ir pasiekėme rezultatą, nors tenka pripažinti, kad įmušti sekėsi sunkiai. Iš šalies atrodo, jog taip viskas ir turėjo klostytis.“

 

Vilniaus „Žalgiriui“ rytdienos finalas bus jau šeštasis iš eilės. Iki tol, visuose penkiuose finaluose triumfavo „žalgiriečiai“, kas pasak V. Slavicko suteikia daug pasitikėjimo savo jėgomis.

 

„Visi pabrėžia „Žalgirio“ patirtį. Kiekvienas titulas suteikia pasitikėjimo, tačiau kiekvieną iš jų vis sunkiau apginti. Vilniečių pasitikėjimas savo jėgomis bus nemažas, tačiau mes ne mažiau tikime savimi“ – dėstė marijampolietis.

 

  1. Slavickas pasidžiaugė, jog pavyko nutraukti užsitęsusią seriją, kurios metu „Sūduvos“ futbolininkams nepavykdavo žengti į LFF taurės finalą ir žadėjo atiduoti visas jėgas kovoje dėl titulo.

 

„Septynerius metus net neprasimušdavome iki LFF taurės finalo, jau džiaugiamės, kad šią seriją nutraukėme. Iki finalo ateiti nebuvo lengva, o nuėjus tiek kelio trauktis nėra kur. Privalome tikėti savimi, atiduoti visas jėgas ir kovoti dėl pergalės.“

 

Paklaustas kuo skiriasi pasiruošimas finalui ir įprastoms „Smscredit.lt A lygos“ rungtynėms gynėjas pasakojo, jog žaidėjams pasiruošimas finalinėms rungtynėms nėra išskirtinis, tačiau jaučiamas trenerių štabo didesnis dėmesys įvairioms detalėms.

 

„Man asmeniškai pasiruošimas finalui ir „Smscredit.lt A lygos“ rungtynėms nesiskiria. Tačiau trenerių štabas daugiau akcentuoja finalo reikšmę ir taktinius žaidimo aspektus.“ – kalbėjo „Sūduvos“ gynėjas.