V. Slavickas: „Kovingumo iš „Jonavos“ komandos neatimsi“

V. Slavickas: „Kovingumo iš „Jonavos“ komandos neatimsi“

Marijampolės „Sūduva“ šiandien 18 val. „Arvi“ futbolo manieže priims „Jonavos“ komandą ir sieks trečiosios pergalės 2018 metų A lygos čempionate.

Kol kas sezonas Marijampolės komandai klostosi tiesiog puikiai – laimėtos visos trejos žaistos rungtynės, įmušti 9 įvarčiai, nepraleistas – nė vienas. „Sūduva“ per rungtynes dėl Supertaurės nugalėjo Kauno „Stumbrą“ 5:0, per A lygos pirmąsias rungtynes tą pačią komandą nugalėjo 2:0, o šeštadienį tokiu pat rezultatu pranoko „Palangą“.

„Sūduvos“ krašto gynėjas prie pergalės Supertaurės rungtynėse prisidėjo įvarčiu, o per kitas rungtynes turėtomis galimybėmis pasižymėti pasinaudoti nepavyko.

„Sezono pradžią vertinu normaliai – nei gerai, nei blogai. Viskas eina savo vaga, – ramiai gerus komandos rezultatus įvertino futbolininkas. – Pačiam noras įmušti visada yra, bet svarbiausios yra komandos pergalės. Pernai per pirmąsias rungtynes įmušiau dukart, bet nelaimėjome. Todėl šiemet sezono pradžia man yra sėkmingesnė nei pernai.“

2017-aisiais „Sūduva“ sezoną pradėjo mūšiu būtent su „Jonava“, o dviejų V. Slavicko ir vieno Andro Švrljugos įvarčių pergalei neužteko – mačas baigės 3:3. Atkaklios kovos laukiama ir šiandien.

„Žiūrėjau „Jonavos“ rungtynes su Klaipėdos „Atlantu“, komanda patiko, vaikinai – kovingi. Kovingumo iš „Jonavos“ neatimsi, laukia sunkios rungtynės. Kaip ir abejos pirmosios“, – sakė V. Slavickas.

„Jonava“ 2018-ųjų sezoną pradėjo dvejomis lygiosiomis vienodu rezultatu 1:1 su „Palanga“ ir „Atlantu“.

Į „Arvi“ futbolo maniežą susirinkę žiūrovai varžovų komandoje šiandien išvys Ernestą Veliulį ir Marių Činiką, kurie pernai su „Sūduva“ tapo Lietuvos čempionais. Vis dėlto tai žaidėjams papildomų emocijų nekelia.

„Prieš rungtynes ar po jų persimeti pora žodžių ir tiek. Toks mūsų darbas, vieną dieną esi čia, kitą – kitoje komandoje“, – taip susitikimus su buvusiais komandos draugais apibūdino V. Slavickas.

„Sūduva“ ir „Jonava“ šiais metais susitiks jau antrą kartą – sausio 22 dieną komandos Marijampolėje sužaidė kontrolines rungtynes, kurias 3:1 laimėjo šeimininkai. Tuomet „Sūduvai“ įvarčius pelnė Sergejus Amirzianas, Julius Kasparavičius ir Josipas Tadičius, o Jonavo komandoje pasižymėjo 11 metrų baudinį įmušęs Arūnas Klimavičius.


Bilietai į kovo rungtynes Marijampolėje (perkant iš anksto – 2 €, lengvatinis – 1 €)

Kovo 8 d. 18 val. su „Jonava“
Kovo 14 d. 20 val. su Vilniaus „Žalgiriu“


2018 metais „Sūduva“ savo arenoje sužais mažiausiai 16 rungtynių A lygoje ir LFF taurės turnyre, daugiausiai – 19 (priklausomai nuo po 4 ratų A lygoje užimamos vietos ir LFF taurės turnyro burtų; būtent tiek sužaista 2017 metais).

2018 M. „SŪDUVOS“ ABONEMENTAS – GERIAUSIAS IR PIGIAUSIAS SPRENDIMAS TIKRAM FUTBOLO GERBĖJUI!

Abonementus galima įsigyti internetu arba visose bilietai.lt kasose!

Abonementų korteles galima atsiimti prieš kiekvienas rungtynes arenos bilietų kasose arba darbo dienomis 8.30-17.30 val. pardutuvėje „Nuo pieštuko iki….“ (Gedimino g. 14, Marijampolė).

Abonementų atsiėmimo tvarkaraštis:

Įsigijusieji abonementus iki vasario 19 d. – nuo vasario 24 d. (rungtynės su „Stumbru“)
Įsigijusieji iki kovo 2 d. – nuo kovo 8 d. (rungtynės su „Jonava“)
Įsigijusieji iki kovo 8 d. – nuo kovo 14 d. (rungtynės su „Žalgiriu“)
Įsigijusieji iki kovo 31 d. – nuo balandžio 5 d. (rungtynės su „Atlantu“)


„Sūduvos“ 2018 m. abonementų ir bilietų kainos

Abonementai (galioja A lygoje ir LFF taurės turnyre, suteikiama galimybė pirmiems įsigyti bilietus į Europos taurių turnyrų rungtynes su nuolaida dar prieš viešos prekybos pradžią) – 20 €

Bilietai į atskiras rungtynes MANIEŽE

Išankstinė prekyba
Visi sektoriai – 2 €

Išankstinė prekyba – lengvatiniai bilietai (50% nuolaida)
Visi sektoriai – 1 €

Rungtynių diena (lengvatiniai bilietai neparduodami)
Visi sektoriai su Vilniaus „Žalgiriu“ – 5 € (įsigykite pigesnį bilietą dabar)
Visi sektoriai su kitomis komandomis – 3 €

Bilietai į atskiras rungtynes STADIONE

Išankstinė prekyba
D, E sektoriai – 3 €
Kiti sektoriai – 2 €

Išankstinė prekyba – lengvatiniai bilietai (50% nuolaida)
D, E sektoriai – 1,5 €
Kiti sektoriai – 1 €

Rungtynių diena (lengvatiniai bilietai neparduodami)
D, E sektoriai – 5 €
Kiti sektoriai – 3 €

„Sūduvos“ namų rungtynes A lygoje ir LFF taurės turnyre moksleiviai (12 metų ir jaunesni) gali stebėti nemokamai, o 50 proc. nuolaida taikoma vyresniems moksleiviams, studentams, senjorams ir neįgaliesiems.

Daugiau informacijos apie abonementus galima gauti el. paštu info@fksuduva.lt arba telefonu +37061547755.