V. Čeburinas: „Žaidimas žiūrovams teikia malonumą, jei jie ploja“

V. Čeburinas: „Žaidimas žiūrovams teikia malonumą, jei jie ploja“

Marijampolės „Sūduvos“ vyriausiasis treneris Vladimiras Čeburinas po pergalės prieš „Palangą“ rezultatu 2:0 negailėjo gerų žodžių ir savo komandai, ir varžovams.

„Palangos komandą vadinti autsaidere jokiu būdu negalima, – mintis, kad įveikti silpni varžovai jau pirmaisiais žodžiais atmetė „Sūduvos“ strategas. – Komanda protingai ginasi, uždengia zonas, tiesiog iki negalėjimo suspaudžia savo spyruoklę, kad surengtų greitą ataką. Analizavome jų rungtynes su „Jonava“, darėme išvadas, jie dar ir taktiką pakeitė, įleido į aikštę 3 vidurio gynėjus. „Palanga“ gera komanda, tačiau mes gal buvome fiziškai stipresni ir pasiteisino nuolatinis spaudimas. Stengėmės nuo pirmų minučių primesti savo žaidimo stilių, pirmajame kėlinyje turėjome progų įmušti, bet jis baigėsi 0:0. Antrajame iš karto ėmėme daugiau judėti, įmušėme vieną įvartį, netrukus – antrą, o varžovams nesuteikėme daug galimybių pereiti į mūsų aikštės pusę.“

„Sūduva“ galėjo laimėti ir didesniu skirtumu, tačiau ne viename epizode tiesiog pritrūko sėkmės, o paskutinę akimirką jau per teisėjo kompensuotą laiką Andro Švrljuga dar ir neįmušė 11 metrų baudinio. Vis dėlto šią nesėkmę V. Čeburinas sutiko ramiai.

„2:0 – geras rezultatas. Visada norisi daugiau, bet būna klaidų. Neįmuštas baudinys esant rezultatai 0:0 būtų gyvybiškai svarbus, o tokioje situacijoje pasitaiko visko. Gal vartininkas sėkmingai sužaidė, gal mušantysis suklydo. Nepavyko, nieko tokio“, – taip epizodą įvertino treneris.

„Sūduvos“ rungtynėse įprasta, kad keičiami žaidėjai iš aikštės išlydimi gausiais žiūrovų plojimais. Šį kartą itin daug jų nusipelnė vienu svarbiausių komandos žaidimo variklių tampantis Gersonas Acevedo.

„Mūsų komandoje visi profesionalai. Džiugina jų požiūris į komandą, vienas į kitą. Aistruolio neapgausi. Jis tai mato, jaučia. Jei žaidėjai nusipelno plojimų, reiškia, jų žaidimas teikia žiūrovams malonumą. O tai ir yra svarbiausias mūsų tikslas – teikti malonumą ir rezultatu, ir kokybišku žaidimu“, – sakė V. Čeburinas.


Bilietai į kovo rungtynes Marijampolėje (perkant iš anksto – 2 €, lengvatinis – 1 €)

Kovo 8 d. 18 val. su „Jonava“
Kovo 14 d. 20 val. su Vilniaus „Žalgiriu“


2018 metais „Sūduva“ savo arenoje sužais mažiausiai 16 rungtynių A lygoje ir LFF taurės turnyre, daugiausiai – 19 (priklausomai nuo po 4 ratų A lygoje užimamos vietos ir LFF taurės turnyro burtų; būtent tiek sužaista 2017 metais).

2018 M. „SŪDUVOS“ ABONEMENTAS – GERIAUSIAS IR PIGIAUSIAS SPRENDIMAS TIKRAM FUTBOLO GERBĖJUI!

Abonementus galima įsigyti internetu arba visose bilietai.lt kasose!

Abonementų korteles galima atsiimti prieš kiekvienas rungtynes arenos bilietų kasose arba darbo dienomis 8.30-17.30 val. pardutuvėje „Nuo pieštuko iki….“ (Gedimino g. 14, Marijampolė).

Abonementų atsiėmimo tvarkaraštis:

Įsigijusieji abonementus iki vasario 19 d. – nuo vasario 24 d. (rungtynės su „Stumbru“)
Įsigijusieji iki kovo 2 d. – nuo kovo 8 d. (rungtynės su „Jonava“)
Įsigijusieji iki kovo 8 d. – nuo kovo 14 d. (rungtynės su „Žalgiriu“)
Įsigijusieji iki kovo 31 d. – nuo balandžio 5 d. (rungtynės su „Atlantu“)


„Sūduvos“ 2018 m. abonementų ir bilietų kainos

Abonementai (galioja A lygoje ir LFF taurės turnyre, suteikiama galimybė pirmiems įsigyti bilietus į Europos taurių turnyrų rungtynes su nuolaida dar prieš viešos prekybos pradžią) – 20 €

Bilietai į atskiras rungtynes MANIEŽE

Išankstinė prekyba
Visi sektoriai – 2 €

Išankstinė prekyba – lengvatiniai bilietai (50% nuolaida)
Visi sektoriai – 1 €

Rungtynių diena (lengvatiniai bilietai neparduodami)
Visi sektoriai su Vilniaus „Žalgiriu“ – 5 € (įsigykite pigesnį bilietą dabar)
Visi sektoriai su kitomis komandomis – 3 €

Bilietai į atskiras rungtynes STADIONE

Išankstinė prekyba
D, E sektoriai – 3 €
Kiti sektoriai – 2 €

Išankstinė prekyba – lengvatiniai bilietai (50% nuolaida)
D, E sektoriai – 1,5 €
Kiti sektoriai – 1 €

Rungtynių diena (lengvatiniai bilietai neparduodami)
D, E sektoriai – 5 €
Kiti sektoriai – 3 €

„Sūduvos“ namų rungtynes A lygoje ir LFF taurės turnyre moksleiviai (12 metų ir jaunesni) gali stebėti nemokamai, o 50 proc. nuolaida taikoma vyresniems moksleiviams, studentams, senjorams ir neįgaliesiems.

Daugiau informacijos apie abonementus galima gauti el. paštu info@fksuduva.lt arba telefonu +37061547755.