V. Čeburinas: „Vaikinai atsakingai pasiruošė rungtynėms“

V. Čeburinas: „Vaikinai atsakingai pasiruošė rungtynėms“

14292372_620619804778331_6835348982660314399_n

 

 

Marijampolės „Sūduva“ „SMScredit.lt A lygoje“ iškovojo ketvirtą pergalę iš eilės, namuose 29-ojo turo mače sutriuškindama Kauno „Stumbrą“.

 

Po įspūdingos pergalės marijampoliečių treneris Vladimiras Čeburinas džiaugėsi futbolininkų nusiteikimu ir tuo, jog progos pasirodyti sulaukė jaunieji žaidėjai.

 

„Stumbras“ – gera, pirmo šešetuko komanda. Traumų yra, jos dėl to, kad sezonas arti pabaigos. Kai kur yra susikaupęs nuovargis. Vaikinai šalia savo sirgalių, kurie mus palaiko, stipriai nusiteikė. Rungtynių pradžioje surengė 3–4 pavojingas atakas, turėjo progų, įmušė antrą įvartį ir po to žaidimas įgavo ramybės bei apgalvotų ėjimų.

 

Šiandien buvo daugiau susižaidimo – tai buvo matoma. Dėl to buvo įmušami įvarčiai. Po pirmo kėlinio rezultatas buvo įtikinamas, žaidimas tapo ne toks aštrus, o paremtas kieno nors klaidomis. Rungtyniavo mūsų jauni vaikinai, kurie gana sėkmingai įsiliejo, įnešė aštrumo, šauniai gynėsi. Padėka vaikinams: jie atsakingai pasiruošė šioms rungtynėms ir sugebėjo save realizuoti“, – kalbėjo strategas.

 

Gražų įvartį įmušęs ir du rezultatyvius perdavimus atlikęs Ernestas Veliulis teigė, kad šiam mačui ruošėsi taip, kaip ir visiems kitiems.

 

„Gal tokia diena buvo, viskas sekėsi. Tiesiog gal taip atrodė iš šono, kad kažko užvalgiau, bet viskas tas pats. Ruošiausi, kaip ir kiekvienom rungtynėm. Įmušėme greitą įvartį ir mums buvo šiek tiek lengviau. Pradėjome dar labiau atsipalaidavę, dar labiau spausti, įmušėme dar vieną ir tiesiog viskas mums šiandien sekėsi“, – pasakojo E. Veliulis.

 

Anot saugo, kitame ture laukia labai sunki išvyka į sostinę ir akistata su „Trakais“: „Laukia sunkios rungtynės, kaip visada su „Trakais“. Žaisime Vilniuje, tai reikės dar labiau būti susikoncentravus ir atiduoti dar daugiau jėgų nei atidavėme šiandien, nes su jais Vilniuje niekam ir niekad nėra lengva žaisti.“