V. Čeburinas: „Užbaigėme pasirengimo čempionatui vieną mikrociklą“

V. Čeburinas: „Užbaigėme pasirengimo čempionatui vieną mikrociklą“

Marijampolės „Sūduvos“ vyriausiasis treneris Vladimiras Čeburinas po lygiosiomis 0:0 pasibaigusių kontrolinių rungtynių su Suvalkų „Wigry“ teigė, kad komanda sėkmingai dirba pagal pasirengimo sezonui planą.

„Rungtynės buvo gana geros, nors ir be įmuštų įvarčių. Tačiau gerų progų netrūko, praleidome ir keletą pavojingų kontratakų“, – taip mačą apibendrino treneris.

Rungtynes Marijampolės ekipoje pradėjo Ignas Plūkas, Vaidas Slavickas, Algis Jankauskas, Aleksandras Živanovičius, Povilas Leimonas, Andro Švrljuga, Giedrius Matulevičius, Paulius Golubickas, Gratas Sirgėdas, Eligijus Jankauskas ir Luisas Fernando, o antrajame kėlinyje po keitimų į aikštę žengė tik du futbolininkai – Renatas Banevičius ir Dominykas Barauskas.

Trys žaidėjai – Sandro Gotalas, Robertas Vėževičius ir Mihretas Topčagičius – šias rungtynes praleido dėl per mačą su Rygos „Metta/LU“ patirtų nedidelių sužeidimų.

„Žaidimas vyko sėkmingai, nesinorėjo daug keisti. Aišku, kiekvienas turi teisę į žaidimo laiką, bet šiandien viskas taip susiklostė“, – tik du atliktus keitimus paaiškino V. Čeburinas.

Nuo sausio 14-osios per 11 dienų „Sūduva“ sužaidė 4 kontrolines rungtynes – 2:0 įveikė Kauno „Hegelmann Litauen“, 1:3 nusileido Rygos RFS, tokiu pat rezultatu įveikė „Metta/LU“ ir dabar išsiskyrė be įvarčių su „Wigry“.

Penktadienį „Sūduvos“ žaidėjai ilsėsis, o kitas kontrolines rungtynes (paskutines Lietuvoje prieš išvykstant į treniruočių stovyklą Kipre) žais beveik po savaitės – sausio 30 d. 15.30 val. Marijampolėje priims „Palangą“.

„Žaidėjams šios pauzės reikia, – sakė treneris. – Rungtynėmis su Suvalkų komanda užbaigėme pasirengimo čempionatui vieną mikrociklą, sklandžiai dirbame pagal savo išankstinį planą.“

Po mačo su „Wigry“ marijampoliečiai atsisveikino su abiem peržiūroje dalyvavusiais užsieniečiais – brazilu puolėju L. Fernando ir prancūzu gynėju Yvanu Erichot.

„Matome, kad jų lygis ne tas, kurio mes norėtume“, – taip sprendimą paaiškino V. Čeburinas.