V. Čeburinas: „Tarpusavio supratimas dar nesiekia 90 proc.“

V. Čeburinas: „Tarpusavio supratimas dar nesiekia 90 proc.“

Marijampolės „Sūduva“ per A lygos III turo rungtynes nugalėjo „Jonavą“ 4:2, tačiau komandos vyriausiasis treneris Vladimiras Čeburinas teigė, kad iki gero tarpusavio supratimo jo auklėtiniams dar toloka.

„Nepasakyčiau, kad žaidimas buvo puikus. Geriname sportinę formą, bet žaidimas dar yra pavasarinis. Tarpsavio supratimas yra ne šimtaprocentis, jis nesiekia ir 90 proc. Dar dar anksti kalbėti apie gerą žaidimą“, – sakė Lietuvos čempionų strategas.

„Sūduva“ per šiemet sužaistas trejas oficialias rungtynes nebuvo praleidusi įvarčio, o šį kartą „Jonavos“ gynėjas Arūnas Klimavičius marijampoliečių gynybą pralaužė bet dukart.

„Daug kalbama apie mūsų standartines padėtis, tačiau matome, kad ir „Jonava“ tam skiria daug dėmesio. Pirmasis įvartis tapo šalto vandens samčiu ant mūsų. Sakyčiau, kad tuomet gal ne tiek mes sužaidėme nesėkmingai kiek A. Klimavičius – gerai, – analizavo mačą V. Čeburinas. – Iš karto po to epizodo ėmėme labiau judėti, pavyko įmušti pirmą, antrą įvarčius. Tai lėmė komandiniai veiksmai ir pademonstruotas charakteris. Antrjį įvartį praleidome atakos antrosios bangos metu, tai visada yra pavojinga, nes žaidėjai jau būna kiek praradę dėmesį. Nesureagavo žaidėjai į tą perdavimą ir praleidome.“

Šiose rungtynėse „Sūduvos“ aprangą pirmą kartą vilkėjo baltarusis Vitalijus Gajdučikas, atvykęs į komandą iš Barysavo BATE.

„Matyti, kad yra aukštas žaidimo lygis, jis gali gerai žaisti, tik kol kas trūksta ryšių su kitais žaidėjais. Tai yra ne vienerių ir ne dvejų rungtynių klausimas, tam reikia laiko. Tačiau geras žaidėjo lygis matyti“, – teigė V. Čeburinas.

Tuo metu „Jonavos“ treneris Filipe Ribeiro tvirtino, kad auklėtiniai pralaimėjo, jo nuomone, šiuo metu geriausiai Lietuvos komandai.

„Šiandien žaidėme su, mano nuomone, stipriausia Lietuvos komanda. Mes žinome, kad jie yra stiprūs, kartu žaidžia ilgai, o mes tik konstruojame naują komandą. Nėra taip lengva žaisti su šia komanda, – sakė portugalas. – Rungtynių nepradėjome prastai, bet įmušę lyg kažko išsigandome. „Sūduva“ tuo pasinaudojo. Pirmajame kėlinyje dažnai nežaidėme savo žaidimo, kalbėjome apie tai, bet reikia pripažinti, kad turime naują komandą, todėl tokie dalykai atsitinka. Antruoju kėliniu nesu nusivylęs.“

Kitas rungtynes „Sūduva“ žais kovo 14-ąją 20 val. namie su Vilniaus „Žalgiriu“. Aistruoliai jau gali įsigyti bilietus į šį itin intriguojantį mačą blietai.lt kasose. Išankstinių bilietų kainos – nuo 1 euro.


Bilietai į kovo rungtynes Marijampolėje (perkant iš anksto – 2 €, lengvatinis – 1 €)

Kovo 14 d. 20 val. su Vilniaus „Žalgiriu“ (rungtynių dieną – 5€)


2018 metais „Sūduva“ savo arenoje sužais mažiausiai 16 rungtynių A lygoje ir LFF taurės turnyre, daugiausiai – 19 (priklausomai nuo po 4 ratų A lygoje užimamos vietos ir LFF taurės turnyro burtų; būtent tiek sužaista 2017 metais).

2018 M. „SŪDUVOS“ ABONEMENTAS – GERIAUSIAS IR PIGIAUSIAS SPRENDIMAS TIKRAM FUTBOLO GERBĖJUI!

Abonementus galima įsigyti internetu arba visose bilietai.lt kasose!

Abonementų korteles galima atsiimti prieš kiekvienas rungtynes arenos bilietų kasose arba darbo dienomis 8.30-17.30 val. pardutuvėje „Nuo pieštuko iki….“ (Gedimino g. 14, Marijampolė).

Abonementų atsiėmimo tvarkaraštis:

Įsigijusieji abonementus iki vasario 19 d. – nuo vasario 24 d. (rungtynės su „Stumbru“)
Įsigijusieji iki kovo 2 d. – nuo kovo 8 d. (rungtynės su „Jonava“)
Įsigijusieji iki kovo 8 d. – nuo kovo 14 d. (rungtynės su „Žalgiriu“)
Įsigijusieji iki kovo 31 d. – nuo balandžio 5 d. (rungtynės su „Atlantu“)


„Sūduvos“ 2018 m. abonementų ir bilietų kainos

Abonementai (galioja A lygoje ir LFF taurės turnyre, suteikiama galimybė pirmiems įsigyti bilietus į Europos taurių turnyrų rungtynes su nuolaida dar prieš viešos prekybos pradžią) – 20 €

Bilietai į atskiras rungtynes MANIEŽE

Išankstinė prekyba
Visi sektoriai – 2 €

Išankstinė prekyba – lengvatiniai bilietai (50% nuolaida)
Visi sektoriai – 1 €

Rungtynių diena (lengvatiniai bilietai neparduodami)
Visi sektoriai su Vilniaus „Žalgiriu“ – 5 € (įsigykite pigesnį bilietą dabar)
Visi sektoriai su kitomis komandomis – 3 €

Bilietai į atskiras rungtynes STADIONE

Išankstinė prekyba
D, E sektoriai – 3 €
Kiti sektoriai – 2 €

Išankstinė prekyba – lengvatiniai bilietai (50% nuolaida)
D, E sektoriai – 1,5 €
Kiti sektoriai – 1 €

Rungtynių diena (lengvatiniai bilietai neparduodami)
D, E sektoriai – 5 €
Kiti sektoriai – 3 €

„Sūduvos“ namų rungtynes A lygoje ir LFF taurės turnyre moksleiviai (12 metų ir jaunesni) gali stebėti nemokamai, o 50 proc. nuolaida taikoma vyresniems moksleiviams, studentams, senjorams ir neįgaliesiems.

Daugiau informacijos apie abonementus galima gauti el. paštu info@fksuduva.lt arba telefonu +37061547755.