V. Čeburinas: „Sunkiausia dalis mūsų dar laukia priešakyje“

V. Čeburinas: „Sunkiausia dalis mūsų dar laukia priešakyje“

Marijampolės „Sūduvos“ vyriausiasis treneris Vladimiras Čeburinas po pergalės prieš Nikosijos APOEL 3:1 džiaugėsi įgyvendintu žaidimo planu.

„Kaip sakiau dar prieš rungtynes, labai rimtai joms rengėmės, stebėjome APOEL kontrolines rungtynes Lenkijoje, žinojome varžovų lygį ir galimybes. Savo pasirinktą planą rungtynių pradžiai ir visoms rungtynėms įvykdėme. Kai kur buvo nedidelių trūkumų, tačiau žaidėjų nusiteikimas, atsidavimas, pasitikėjimas buvo aukščiausio lygio, – spaudos konferencijoje kalbėjo treneris. – Pirmajame kėlinyje patikimai gynėmės, neleidome varžovams kažką rimto nuveikti mūsų aikštės pusėje. Tuo pat metu stengėmės greitai pereiti iš gynybos į ataką, mums tai gerai sekėsi, įmušėme įvarčius, atsirado pasitikėjimas, todėl iniciatyva priklausė mums.“

Vis dėlto antrajame kėlinyje „Sūduvai“ teko beveik vien tik gintis. V. Čeburinas pripažino, kad po pertraukos buvo gerokai sunkiau nei prieš metus, kai pavyko nugalėti Šveicarijos „Sion“ 3:0.

„Tuomet „Sion“ nesukūrė tokio spaudimo mums, po mūsų 2 įvarčių žaidimas labiau vyko aikštės viduryje, mes sukūrėme ne vieną ataką, o šiandien tokių akimirkų buvo mažai, – aiškino treneris. – APOEL yra galinga, subalansuota komanda, jie įjungė savo spaudimą, tai jau pasijuto pirmojo kėlinio pabaigoje. Antrajame kėlinyje atidavėme iniciatyvą, kad mums labiau atsivertų zonos jų aikštės pusėje, tačiau retai pavykdavo pereiti į atakas.“

Prieš rungtynes tikriausiai bet kuris „Sūduvos“ gerbėjas pergalę rezultatu 3:1 būtų pavadinęs nuostabiu rezultatu, tačiau tikrovėje jau teko kiek apgailestauti, kad nepavyko laimėti 3:0.

„94 min. praleistas įvartis kelia dvejopus jausmus, žinome, kad viskas, kas sunkiausia, mūsų dar laukia priešakyje. Dabar mūsų užduotis yra atsigauti po rungtynių ir rengtis atsakomajam mūšiui“, – tvirtino V. Čeburinas.

Atsakomąsias rungtynes Nikosijoje komandos žais liepos 17-ąją.