V. Čeburinas: „„Sūduva“ turi ne prastesnį kolektyvą nei 2014 metais turėjo „Kruoja““

V. Čeburinas: „„Sūduva“ turi ne prastesnį kolektyvą nei 2014 metais turėjo „Kruoja““

14292372_620619804778331_6835348982660314399_nFoto: fcstumbras.lt

 

 

Marijampolės „Sūduva“ vakar S. Dariaus ir S. Girėno stadione palaužė Kauno „Stumbro“ futbolininkus ir po septynerių metų pertraukos iškopė į Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės finalą. Po įvartį marijampoliečių gretose pelnė saugai Paulius Janušauskas ir Valentinas Baranovskis.

 

Šios rungtynes buvo debiutinės prie „Sūduvos“ vairo stojusiam specialistui iš Kazachstano Vladimirui Čeburinui, kuris teigė, jog didelė dalis vakarykščio mačo vyko pakankamai aukštu tempu.

 

„Taurės rungtynės visuomet skiriasi nuo lygos rungtynių. Abi komandos norėjo laimėti, kaip matėme pirmoje rungtynių pusėje buvo labai aukštas žaidimo ritmas. Antrame kėlinyje aukštu tempu komandos rungtyniavo tik tam tikromis atkarpomis“ – pasakojo naujasis „Sūduvos“ strategas.

 

„Sukūrėme nemažai pavojingų atakų, taip pat, varžovai turėjo labai gerą momentą įmušti, kuomet pataikė į mūsų vartų skersinį. Galiu padėkoti savo komandos žaidėjams, kurie geriau išnaudojo susikurtus momentus, pelnė įvarčius bei savo meistriškumu iškovojo vietą finale.“

 

„Manau, kad turime gerą, draugišką kolektyvą, nemažai patyrusių žaidėjų, kurie sukaupę nemažą vertingą patirtį bei didelį norą siekti pergalių“ – „Sūduvos“ ekipos stiprybes išskyrė V. Čeburinas.

 

V. Čeburinas į Lietuvą sugrįžo po dviejų su puse metų pertraukos. 2014 metais strategas stovėjo už „Kruojos“ vairo ir kiek netikėtai tapo šalies vicečempionu su šia ekipa. Treneris neslėpė, kad sugrįžus į Lietuvą apima neįprasti jausmai.

 

„Keisti jausmai, Lietuvoje dirbau 2014 metų sezone ir su Pakruojo „Kruoja“ likome antri „Smscredit.lt A lygos“ čempionate. Manau, kad „Sūduva“ turi ne prastesnį kolektyvą nei tą sezoną turėjo „Kruoja“. Galime spręsti problemas ir kažką pasiekti.“

 

„Sūduva“ po septynerių metų pertraukos iškopė į LFF taurės finalą ir rugsėjo 25 dieną, Klaipėdoje susitiks su „Atlantu“ arba „Žalgiriu“.

 

„Blogas kareivis, kuris nenori tapti generolu. Visada norisi laimėti, tą bandysime daryti ir finale“ – pokalbį užbaigė V. Čeburinas.