V. Čeburinas: „Mums trūko šviežumo“

V. Čeburinas: „Mums trūko šviežumo“

Marijampolės „Sūduvos“ vyriausiasis treneris Vladimiras Čeburinas po pralaimėjimo Vilniaus „Žalgiriui“ SHARP LFF taurės turnyro ketvirtfinalyje teigė, kad komandai po kelionės į Škotiją trūko šviežumo.

„Jei kalbėsime grynai apie rezultatą, tai yra nepadoru. Praleisti 4 įvarčius savo stadione yra daug, – teigė treneris. – Šiandien mums trūko šviežumo, greičio, varžovai buvo greitesni visose srityse. Pirmasis įvartis – kuriozas, po to praleidome kontratakos metu. Sunku buvo susiimti ir kovoti, nors nenuleidome rankų. atlikome keitimus tam, kad perimtume iniciatyvą aikštės viduryje. Pabaigoje sužaidėme neblogą atkarpą, tačiau tai jau buvo pabaigoje, kai skirtumas buvo didelis. Tuomet jau buvo sunku pasiekti lūžį, tą reikėjo daryti atsiliekant 1 ar 2 įvarčiais. Tai įmanoma net ir rezultatui esant 0:3.

Negaliu turėti pretenzijų žaidėjams, visi stengėsi. Tačiau dar kartą pažymėsiu, kad šviežumo, kuris reikalingas tokiose rungtynėse, trūko.

Kova vyko, kartais net peržengiant ribas, tačiau, manau, visa tai yra emocijos, nei vienos komandos, bei kitos žaidėjai nenorėjo specialiai žaisti šiurkščiai.

Pasakysiu taip – mums tai buvo ne pati geriausia diena.“

Po rungtynių su „Žalgiriu“ Lietuvos čempionai gavo keletą laisvų dienų ir į treniruotes vėl susirinks rugsėjo 8-ąją.