V. Čeburinas: „Pergalė – dovana mūsų aistruoliams Velykų proga“

V. Čeburinas: „Pergalė – dovana mūsų aistruoliams Velykų proga“

Kai Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai padėkojo gausiai į Vilnių per rungtynes „Trakais“ komandos palaikyti atvykusiems aistruoliams, šie papildomai pasikvietė komandos vyriausiąjį trenerį Vladimirą Čeburiną, kuriam dauguma norėjo paspausti ranką.

Spaudos konferencijoje „Sūduvos“ strategas taip pat išskyrė aistruolius.

„Sveikinu visus Velykų proga! Linkiu gražaus savaitgalio, sekmadienis – išeiginė ir mūsų komandai. Pergalė prieš „Trakus“ yra mūsų dovana aistruoliams, kurie mus puikiai palaikė, ačiū jiems, kad būna visu kartu“, – sakė V. Čeburinas.

Kalbėdamas apie rungtynes „Sūduvos“ strategas džiaugėsi geru žaidimu ir tvirta pergale, tačiau apgailestavo, kad ir vėl buvo praleistas įvartis po kampinio.

„Reikia pasakyti, kad vis daugiau komandų skiria daug dėmesio standartinėms padėtims, matome didelų jų atlikimo variantų įvairovę. Per visą praeitą sezoną praleidome tik vieną įvartį iš karto po standartinės padėties ir dar keletą tęsiant tokias situacijas, kai kamuolys buvo atmuštas. Šiemet tikrai turime bėdą, reikia daugiau dirbti, kad po standartinių padėčių muštume patys ir nepraleistume“, – svarstė futbolo specialistas.

„Trakų“ vyriausiasis treneris Olegas Vasilenka po rungtynių pripažino, kad „Sūduva“ šiuo metu atrodo geria už pagrindinius konkurentus,

„Ši komanda sukomplektuota nuo pernai, prisidėjo tik žaidėjai, kurie ją sustiprino. Bet pati komanda liko, yra susižaidusi, todėl ji išsiskiria. Kitos komandos ženkliai atsinaujino, – sakė treneris. – Gaila, kad šiandien mes nepasinaudojome savo progomis, o varžovai naudojosi mūsų klaidomis. Futbolas yra žaidimas, kuriame klysta visi. Užduotis yra klysti mažiau už varžovus, tokia yra visų žaidimų esmė. Deja, mes klydome daugiau. Šiandien suklupome, bet be kritimų nebūna pergalių.“