V. Čeburinas: „Paprastų, lengvų rungtynių nebebūna“

V. Čeburinas: „Paprastų, lengvų rungtynių nebebūna“

Marijampolės „Sūduvos“ vyriausiasis treneris Vladimiras Čeburinas po pergalės prieš „Kauno Žalgirį“ rezultatu 4:1 džiaugėsi, kad antrajame kėlinyje pavyko pakoreguoti žaidimą taip, kad būtų pralaužta svečių gynyba.

„Varžovai buvo rimtai nusiteikę, bet tai jau įprasta. Paprastų, lengvų rungtynių A lygoje nebebūna. Kauniečiai pradėjo rungtynes agresyviai, mes irgi kūrėme, spaudėme, bet pirmajame kėlinyje leidome jiems aikštės viduryje kontroliuoti kamuolį. Per pertrauką pasikalbėjome apie veiksmus, kuriuos turime atlikti, kad greičiau įveiktume aikštės vidurį ir surastume spragų varžovų gynyboje. Taip pat – apie veiksmus ginantis, nes turėjome atlikti du priverstinius keitimus dėl traumų, – po rungtynių kalbėjo „Sūduvos“ strategas. – Antrajame kėlinyje jau mes diktavome savo sąlygas, turėjome persvarą. Varžovai gal kiek pavargo, psichologiškai vienas po kito įmušti įvarčiai irgi turėjo paveikti komandą.“

„Sūduva“ per 7 pirmojo rato turus surinko 19 taškų (6 pergalės ir 1 lygiosios) ir tvirtai jaučiasi pirmojoje vietoje. Tačiau tai neleidžia sakyti, kad lyderiams yra lengva.

„Jaučiasi ir matyti, kad visos A lygos komandos paaugo – tiek meistriškumo, tiek atsidavimo rungtynėse atžvilgiais. Gal tai tik pradžia, tik pirmasis ratas, bet manau, kad visos komandos ir toliau tik stiprės“, – pagyrė visas A lygos dalyves V. Čeburinas.

Tuo metu „Kauno Žalgirio“ vyriausiajam treneriui Mindaugui Čepui teko apgailestauti, kad jo auklėtiniams nepavyko laikytis žaidimo plano visas 90 min.

„Žinojome, kur važiuojame. Važiavome pas čempionus, turėjome savo planą. Ruošėmės, žinojome, kaip žaisime. Kol buvo žaidimo drausmė, kol uždarėme tuos kelius, iš kurių kyla didžiausia grėsmė žaidžiant su „Sūduva“, tai yra atakos kraštais, tol su grėsmėmis susitvarkėme. 70 min. žaidimo esu patenkintas, bet futbolas yra žaidžiamas 90 min., – kalbėjo treneris. – Visi 4 įvarčiai į mūsų vartus buvo identiški, per kraštus, kai nespėdavome, ten likdavo tarpai. Gaila komandos, per 70 min. atlikti darbo. Per tas 20 min. subyrėjome.“