V. Čeburinas: „Mums tai buvo geros rungtynės“

V. Čeburinas: „Mums tai buvo geros rungtynės“

Marijampolės „Sūduvos“ vyriausiasis treneris Vladimiras Čeburinas po pergalės išvykoje prieš „Kauno Žalgirį“ 3:0 teigė, kad jo auklėtiniams šios rungtynės pavyko.

„Nujautėme, kaip varžovai žais, tad musų spaudimas veikė, o jie daugiau gynėsi, – po mačo kalbėjo treneris. – Mes rasdavome galimybių atakoms, bet trūko tikslumu jas užbaigiant. Įmušėme po kampinio, smagu, kad suveikė standartas. Antrajame kėlinyje kontroliavome rungtynių eigą ir pelnytai nugalėjome. Rungtynės mums buvo geros, rezultatas – taip pat geras.“


Čempionų lyga Marijampolėje: 2018-07-11 19.00 val. SŪDUVA – APOEL


„Sūduvos“ strategas taip pat palinkėjo sėkmės abiems žaidėjams, kurių komanda pastaruoju metu neteko – išvykusiam Karoliui Laukžemiui ir sunkią traumą patyrusiam Alassane’ui N’Diaye.

„Karolis buvo mūsų pagrindinis žaidėjas, tačiau toks gyvenimas – ne kasdien ateina pasiūlymai iš Ispanijos klubų. Stebėsime, kaip jam seksis, linkime kuo didžiausios sėkmės. Manau, jis taip pat sirgs už „Sūduvą“, – kalbėjo V. Čeburinas. – A. N’Diaye gavo labai sunkią traumą, linkime jam kuo greičiau pasveikti, bet daktarai sako, kad tai bus nelabai greitai.“

Tuo metu „Kauno Žalgirio“ vyriausiasis treneris Mindaugas Čepas savo komandai didelių priekaištų neturėjo ir tiesiog pripažino „Sūduvos“ pranašumą.