V. Čeburinas: „Įvartis „į rūbinę“ buvo skaudus“

V. Čeburinas: „Įvartis „į rūbinę“ buvo skaudus“

14292372_620619804778331_6835348982660314399_n

 

Marijampolės „Sūduvai“ nepavyko antrą kartą iš eilės įveikti „Trakų“ – komandos, kuri ilgą laiką buvo neperžengiama suvalkiečių užtvara. Svečiuose nusiledę varžovams rezultatu 0:2 (0:1), sūduviškiai kovoje dėl medalių nesumažino atsilikimo iki rungtynėmis mažiau sužaidusio ir keturių taškų persvarą turinčio Klaipėdos „Atlanto“.

 

Naujasis „Sūduvos“ komandos vyr. treneris Vladimiras Čeburinas pripažino, kad įvartis pirmo kėlinio pabaigoje buvo labai skaudus jo vadovaujamiems futbolininkams.

 

„Rimtai ruošėmės rungtynėms, suprasdami situaciją turnyro lentelėje ir laukiantį varžovą, todėl pasirinkome labiau gynybinę taktiką, tikėdamiesi galimybių greitoms atakoms. Pirmajame kėlinyje abi komandos atakavo aštriai, labai norėjo įmušti. Turėjome galimybių – buvo išėjimas vienas prieš vieną, bet neapsisprendimas ką daryti tame epizode ir, kaip būna futbole – neįmuši tu, įmuša tau. Įvartis „į rūbinę“ buvo skaudus. Praleidome paskutinę kėlinio minutę iš centrinės zonos, kurią, atrodė, esame užpildę.

 

Rūbinėje stengėmės pakoreguoti žaidimą, bet ėmėme nusileisti psichologiškai, atidavėme kamuolio kontrolę. Stengėmės atakuoti organizuotai, naudoti ir greitas atakas, bet tai nesisekė dėl mūsų klaidų, kurios nebuvo priverstinės, bet „Trakai“ turėjo iniciatyvą ir atakavo daugiau. Mūsų standartinės situacijos dar iki pabaigos nėra atidirbtos, bet jos atneš rezultatą ateityje. Negaliu sakyti, kad nebuvo noro. Norą turėjome didžiulį, bet kol kas ryšiai komandoje dar nėra sustyguoti. Dirbsime. Viskas yra mūsų jėgose.“, – pralaimėjimą komentavo specialistas.

 

Jis nenorėjo pralaimėjimo suversti nuovargiui, kurį komanda jautė po savaitgalį įvykusio LFF taurės pusfinalio.

 

„Jis yra, jį matome, bet toks yra tvarkaraštis, todėl, ruošdamiesi rungtynėms, turime į ji atsižvelgti. Turėjome galimybių šiandien, bet jų neišnaudojome. Geras kolektyvas, malonu jame dirbti. Liko smulkmena – pradėti laimėti rungtynes čempionate. Tikiu, kad viskas susitvarkys“, – sakė V.Čeburinas.