V. Čeburinas: „Džiugina, kai žaidėjai pradeda vienas kitą suprasti“

V. Čeburinas: „Džiugina, kai žaidėjai pradeda vienas kitą suprasti“

Marijampolės „Sūduvos“ vyriausiasis treneris Vladimiras Čeburinas po pergalės Jonavoje rezultatu 2:1 sakė, kad rungtynės buvo sunkios.

„Dabar tokia sezono dalis, kai nebėra svarbu, kas pirmas, o kas paskutinis. Visi kovoja dėl taškų, – teigė treneris. – „Jonava“ ir per šias rungtynes, ir anksčiau kovodama su Vilniaus „Žalgiriu“ parodė, kad tai yra drausminga, gera komanda. Mes šį kartą daugiau kontroliavome kamuolį, kūrėme progas, tačiau ir varžovai pavojingai kontratakavo. Atrodė, įmušėme, kontroliavome žaidimą, bet antrojo kėlinio pradžioje praleidome įvartį. Varžovai įsidrąsino, pradėjo mus spausti, bet mums pavykdavo užmegzti atakas. Turėjome pakankamai progų, visko įmušti neįmanoma, bet reikia to siekti. Buvo geros rungtynės, sveikinu visus su pergale.“

V. Čeburinas taip pat pažymėjo, kad gana ankstyvi keitimai buvo atlikti ne dėl traumų.

„Tai buvo būtina“, – taip paklaustas apie keitimus atsakė treneris.

Taip pat „Sūduvos“ strategas sutiko, kad atsiranda vis geresnis tarpusavio supratimas tarp „Sūduvos“ saugų.

„Džiugina, kai žaidėjai pradeda vienas kitą suprasti, – sakė V. Čeburinas. – Pas mus aikštės viduryje šiais metais kažkas vis keitėsi. Kažkas ateidavo, kažkas eidavo po keitimo į aikštę, tai keisdavo vaizdą. Dabar visi kartu praleidome jau pakankamai laiko, atsiranda geresnis tarpusavio supratimas. Tik norėtųsi, kai tai baigtųsi didesniu kiekiu pavojingų perdavimų, įvarčių. Šiuo metu turime tokią saugų liniją, kuri gali ir griauti, ir kurti atakas.

„Jonavos“ vyriausiasis treneris Artūras Ramoška po paskutinių savo ekipos rungtynių A lygoje teigė, kad jas laimėjo komanda, sugebėjusi geriau pasinaudoti savo progomis.