V. Čeburinas: „Buvo du skirtingi kėliniai“

V. Čeburinas: „Buvo du skirtingi kėliniai“

Marijampolės „Sūduva“ per A lygos 6 turo rungtynes namie 2:1 palaužė Klaipėdos „Atlantą“, tačiau komandos vyriausiajam treneriui Vladimirui Čeburinui teko pripažinti, kad Lietuvos čempionai tikrai gerai žaidė tik iki pertraukos.

Pirmajame kėlinyje „Sūduva“ tvirtai dominavo, įmušė vieną įvartį, nors galėjo pasižymėti ne kartą, o antrajame jau vyko lygus žaidimas, „Atlantas“ nuolat vertė marijampoliečių gerbėjus jausti įtampą.

„Buvo du skirtingi kėliniai. Pirmajame – spaudimas, persvara, daug progų. Antrajame teko atlikti priverstinius keitimus dėl traumų, nes kiekviename epizode buvo tam tikri veiksmai iš varžovų pusės. Taip negalima, – rungtynes apibendrino V. Čeburinas. – Matėme, kad jie leidžia į aikštę atakuojančius futbolininkus, tikėdamiesi kaip nors atsimušti gynyboje ir turėti daugiau galimybių kažką sukurti priekyje. Kartą pavyko. Sunki pergalė, nors jų lengvų nebūna, šį kartą rungtynių pabaigoje tikrai jautėme spaudimą. Juo labiau, kad vienas mūsų žaidėjas dar ir buvo pašalintas. Nagrinėsime, kodėl taip atsitiko, kokie veiksmai lėmė pašalinimą.“

Dėl traumų ketvirtadienį aikštę paliko Aleksandras Živanovičius, Gersonas Acevedo ir Josipas Tadičius. Tai, anot trenerio, išbalansavo komandą.

„Sunku naujam futbolininkui įsijungti į žaidimą, kai mes pradėjome žaisti sau nebūdingą žaidimą. Po keitimo aikštėje pasirodę futbolininkai komandos nesusilpninno, lyg ir turėjome iniciatyvą, atakovome, bet praleisdavome kontratakas“, – sakė V. Čeburinas.

„Sūduva“ jau antras rungtynes iš eilės žaidė naudodama tik keturis gynėjus, nes kairiojo krašto gynėjas Vaidas Slavickas prieš savaitę turėjo rungtynes praleisti dėl diskvalifikacijos, o šį kartą susirgo. Vis dėlto marijapoliečių treneris teigia, kad tai nėra problema.

„Negaliu sakyti, kad schema nėra mums įprasta. Žaidžiame ir vienaip, ir kitaip, galime ir trečiu būdų persirikiuoti. Viską lėmė tos mikrotraumos

Tuo metu „Atlanto“ vyriausiasis treneris Algimantas Briaunys, dėsningai, galėjo pasidžiaugti savo komandos pasirodymu antrajame kėlinyje.

„Pirmajame kėlinyje bandėme žaisti nuo gynybos, kontratakuoti, bet pritrūko jėgos, ūgio, gabaritų. „Sūduva“ – tvirta komanda, ištobulinti deriniai, daugiausia mums grasino standartinių padėčių metu. Kartą pralaužė, – po rungtynių kalbėjo treneris. – Antrajame kėlinyje pakeitėme taktiką, pradėjome aukščiau spausti, sukūrėme įdomių atakų, turėjome progų pasižymėjo. Deja, atsikirtome ir praleidome antrą įvartį. Po to įmušėme, lyg ir sugrįžome į žaidimą, bet pritrūko gal laiko, gal tikslumo, paskutinio perdavimo. Taško buvome verti, bent antrą kėlinį gerai žaidėme.“

Kitas rungtynes „Sūduva“ žais balandžio 12 d. 18 val. „Arvi“ arenos manieže su „Kauno Žalgiriu“.


Įsigykite išankstinius bilietus į balandžio rungtynes pigiau
Balandžio 12 d. 18 val. su „Kauno Žalgiriu“


„Sūduvos“ 2018 m. abonementų ir bilietų kainos

Abonementai (galioja A lygoje ir LFF taurės turnyre, suteikiama galimybė pirmiems įsigyti bilietus į Europos taurių turnyrų rungtynes su nuolaida dar prieš viešos prekybos pradžią) – 20 €

Abonementų savininkams taikoma 10 proc. nuolaida „Sūduvos“ atributikai ir visoms kitoms prekėms parduotuvėje „Nuo pieštuko iki….“ (Gedimino g. 14, Marijampolė).

„Sūduvos“ rungtynių dienomis bare „Mary J Pub“ (Gedimino g. 17, Marijampolė) abonementų savininkai gali vaišintis specialiu „Čempionų užkandžiu“ tik už 2,5 €.

Bilietai į atskiras rungtynes MANIEŽE

Išankstinė prekyba
Visi sektoriai – 2 €

Išankstinė prekyba – lengvatiniai bilietai (50% nuolaida)
Visi sektoriai – 1 €

Rungtynių diena (lengvatiniai bilietai neparduodami)
Visi sektoriai su kitomis komandomis – 3 €

Bilietai į atskiras rungtynes STADIONE

Išankstinė prekyba
D, E sektoriai – 3 €
Kiti sektoriai – 2 €

Išankstinė prekyba – lengvatiniai bilietai (50% nuolaida)
D, E sektoriai – 1,5 €
Kiti sektoriai – 1 €

Rungtynių diena (lengvatiniai bilietai neparduodami)
D, E sektoriai – 5 €
Kiti sektoriai – 3 €

„Sūduvos“ namų rungtynes A lygoje ir LFF taurės turnyre moksleiviai (12 metų ir jaunesni) gali stebėti nemokamai, o 50 proc. nuolaida taikoma vyresniems moksleiviams, studentams, senjorams ir neįgaliesiems.

Daugiau informacijos apie abonementus galima gauti el. paštu info@fksuduva.lt arba telefonu +37061547755.