V. Basadre: „Esu patenkintas kai kuriais dalykais, bet dar ne visu vaizdu“

V. Basadre: „Esu patenkintas kai kuriais dalykais, bet dar ne visu vaizdu“

Marijampolės „Sūduvos“ vyriausiasis treneris Victoras Basadre po paskutiniųjų kontrolinių rungtynių teigė, kad ekipai iki gero žaidimo dar reikia daug tobulėti, o koją tam kiša ir žaidėjų trūkumas.

Per paskutiniąsias kontrolines rungtynes „Sūduva“ įveikė Kėdainių „Nevėžį“ 1:0 (0:0). Anksčiau marijampoliečiai du kartus žaidė su Kauno rajono „Hegelmann Litauen“ (1:2 ir 1:1), po kartą su Gargždų „Banga“ (1:1), „Panevėžiu“ (0:1) ir Vilniaus „Riteriais“ (2:0).

„Paskutinės rungtynės buvo panašios į keletą žaistų anksčiau, buvo šiek tiek geresni nei prieš tai, – apie paskutinį jėgų pasitikrinimą sakė „Sūduvos“ vyriausiasis treneris Victoras Basadre. – Pirmajame kėlinyje buvome pranašesni, bet nepasinaudojome keletu situacijų, kai galėjome įmušti. Varžovams tokie epizodai, kai pavysta atsilaikyti, visada suteikia papildomų jėgų. Antrąją rungtynių dalį pradėjome geriau, pirmas 15 minučių atrodėme tikrai gerai, tai jau buvo panašu į tokį žaidimą, kokį norėčiau matyti visada. Deja, vėl ilgai neįmušėme, nors uždirbome net baudinį. Apibendrinant, galima sakyti, kad tai buvo normalios ikisezoninės rungtynės.“

Per rungtynes su „Nevėžiu“ Marijampolės ekipoje pasirodė peržiūroje dalyvavęs Cyrille’is Tchamba, tačiau jau nuspręsta, kad „Sūduvoje“ jis neliks.


2021-ŲJŲ „SŪDUVOS“ ABONEMENTAS – BŪDAS KIEKVIENAM PRISIDĖTI PRIE KLUBO GYVAVIMO!


2021 m. „Optibet A lygos“ sezoną „Sūduva“ pradės kovo 7 dieną 15 val. rungtynėmis „Hikvision“ arenos manieže su „Panevėžiu“. Anot V. Basadre, komanda kasdien tobulėja, bet iki geros sportinės formos – dar toloka.

„Stengiamės tobulėti žingsnis po žingsnio, diena po dienos, bet mus kiek stabdo aplinkybės. Jau esu sakęs, kad mes laukiame naujų žaidėjų, o dabar dar prisidėjo ir traumos, – kalbėjo V. Basadre. – Galiu pasakyti, kad esu patenkintas kai kuriais dalykais iš kontrolinių rungtynių, bet tikrai ne visu vaizdu.“