V. Baranovskis: „”Žalgiris” ne veltui – stipriausia Lietuvos komanda”

V. Baranovskis: „”Žalgiris” ne veltui – stipriausia Lietuvos komanda”

Baranovskij

 

Marijampolės „Sūduva“ aštuntojo turo „Smscredit.lt A lygos rungtynėse pralaimėjo praėjusių metų lygos čempionams – Vilniaus „Žalgiriui“. Marijampoliečiai pirmame kėlinyje praleido du įvarčius ir po jų atsitiesti nesugebėjo. „Žalgiriečiai“ iškovojo septintąją pergalę iš tiek pat galimų.

 

Po rungtynių „Sūduvos“ saugas Valentinas Baranovskis teigė, jog komandos žaidime labiausiai trūko pavojingų momentų prie varžovų vartų.

 

„Manau, kad „Žalgiriui“ šiandien buvo vienos iš sunkiausių rungtynių šiame sezone. Mes bandėme kontroliuoti kamuolį, kartais kontrolę pavykdavo perimti, tačiau nepavykdavo sukurti aštresnių monetų prie varžovų vartų.  Tikiuosi, kad padarysime išvadas ir kitose rungtynėse progų turėsime daugiau.“

 

„„Žalgiris“ yra ta komanda, kuri neleidžia varžovams žaisti laisvai – įbėgti į plotus, dažnai skersuoti kamuolį į baudos aikštelę ar dažnai smūgiuoti į jų vartus. Vilniečiai ne veltui yra stipriausia Lietuvos komanda, bet manau, kad varžovai tikrai nesitikėjo tokio mūsų žaidimo. Kontroliavome kamuolį, bandėme su jais rungtyniauti ir mums pavyko su jais žaisti, bet kai praleidi įvarčius iš paprastų situacijų sunku eiti žaisti antrąjį kėlini. „Žalgiris“ tvarkingai apsigynė, tikrai turi aukštos klasės žaidėjus. Vilniečiams buvo lengviau apsiginti nei mums įmušti.“ – teigė V. Baranovskis.

 

Marijampolės ekipos saugui šiose rungtynėse nestigo emocijų, futbolininkas buvo nubaustas geltona kortele. Pats žaidėjas pasakojo, kad visada norisi šimtu procentų atsiduoti rungtynėms, tačiau emocijos ne visada būna pozityvios.

 

„Žaidžiant prieš čempionus visada kyla spaudimas, „užverda“ kraujas. Visada atsiduoti rungtynėms, norisi laimėti, bet kartais tas noras laimėti pereina į emocijas, o jos kartais būna pozityvios, bet kartais ir agresyvios. Šiuo metu buvo agresyvios ir tiesiog taip gavosi. Mes turime dar daug rungtynių šiame sezone, vienomis rungtynėmis čempionatas nesibaigia. Nesąmoningų kortelių mums nereikia, nes vėliau žaidėjai praleidžia kitus susitikimus, tai atsiliepia komandos žaidimui.“