V. Baranovskis: „Vienas taškas – geriau nei nulis“

Baranovskij

Marijampolės „Sūduva“ ketvirtojo „Smscredit.lt A lygos“ turo rungtynėse neįveikė lygos debiutantų Utenos „Utenio“ futbolininkų. Visagine vykusios rungtynės baigėsi rezultatu 1:1. Uteniškiai pirmieji išsiveržė į priekį, o rezultatą 84 minutę išlygino Marijampolės ekipos saugas Ernestas Veliulis.

Po lygiųjų pakalbintas „sūduvietis“ Valentinas Baranovskis neslėpė apmaudo dėl neišnaudotų pavojingų progų pirmame kėlinyje.

„Pirmame kėlinyje turėjome progų, jei būtume jas realizavę susitikimas būtų pasibaigęs kitaip. Nepavyko įmušti mums, o antrame kėlinyje pavyko varžovams. Praleidus įvartį teko bandyti lyginti rezultatą. Buvo labai sunku tai padaryti, nes „Utenis“ kompaktiškai ginasi. Pasiekėme išlyginamąjį įvartį, tačiau persverti rezultato savo naudai jau nebespėjome.“

V. Baranovskis teigė, kad „Utenis“ yra gera komanda ir pripažino, kad lygiosios yra geresnis rezultatas nei pralaimėjimas.

„Taškas visuomet geriau, nei nulis. Žinoma, važiavome kovoti tik dėl pergalės, bet „Utenis“ tikrai nebloga komanda, demonstruoja solidų žaidimą. Nors iki šiandienos dvikovos uteniškiai nebuvo iškovoję taškų, tačiau jų žaidimas visose rungtynėse buvo geras.“