V. Baranovskis: „Rungtynės nebuvo iš lengvųjų“

V. Baranovskis: „Rungtynės nebuvo iš lengvųjų“

Baranovskij

 

Marijampolės „Sūduva“ sekmadienio vakarą iškovojo trečiąją pergalę iš eilės ir sugrįžo į trečiąją „Smscredit.lt A lygos“ turnyrinės lentelės poziciją. Rungtynių pradžioje marijampoliečiams nesisekė įmušti, tačiau antrojo kėlinio viduryje komandą į priekį išvedė Nerminas Jamakas, o vėliau po įvartį pridėjo Tomas Radzinevičius ir Ernestas Veliulis.

 

Šiose rungtynėse jau pirmojo kėlinio pabaigoje į aikštę žengė „Sūduvos“ saugas Valentinas Baranovskis. Marijampolės ekipos futbolininkas po rungtynių surengtoje spaudos konferencijoje negailėjo gerų žodžių Dariaus Gvildžio treniruojamiems „Stumbro“ futbolininkams.

 

„Rungtynės nebuvo iš lengvųjų. Trenerio D. Gvildžio komandos pasižymi disciplina ir prieš tokias ekipas žaisti sunku. „Stumbras“ turi Artūrą Rimkevičių, kuris yra tikras puolimo lyderis, tačiau šiandien mums pavyko jį neutralizuoti. Visoms komandoms žaisti su „Stumbru“ yra sunku ir tikrai ne visi sugeba prieš juos laimėti. Rezultatas galbūt neatspindi žaidimo. Mes pelnėme įvartį, o „Stumbras“ stengėsi išlyginti, tačiau pavyko sukurti kelias geras greitas atakas ir padidinti persvarą.“ – sakė 28-erių saugas.

 

Nors pirmame kėlinyje ir antrojo pradžioje „Sūduva“ turėjo ne vieną gerą progą išsiveržti į priekį, tačiau to padaryti niekaip nepavyko iki 58 minutės. V. Baranovskis pasakojo, jog pelnytas įvartis „atrišo rankas“ marijampoliečiams ir tuomet žaisti tapo gerokai lengviau.

 

„Visada būna taip, kad neįmušus greito įvarčio pradedi skubėti, nervuotis. Tuo labiau, kad turėjome tikrai gerų progų įmušti, tačiau nesisekė. Antrame kėlinyje pavyko išsiveržti į priekį ir tada žaisti reikėjo ramiau.“

 

Kiek netikėtai, jau 39 minutę, V. Baranovskis žengė į aikštę po keitimo. Saugas pakeitė traumą patyrusį Admirą Kecapą.

 

„Aš netgi nebuvau pilnai pasiruošęs žengti į aikštę. Treneris nusiuntė mane apšilti ir neilgai trukus traumą patyrė Admiras Kecapas. Pirmosios minutės įžengus į aikštę buvo tikrai sunkios, bet vėliau gerai apšilau ir viskas klostėsi gerai.“

 

Rungtynių metu iš tribūnų nuolat aidėjo šūkiai iš tribūnų palaikantys V. Baranovskį. Futbolininkas dėkojo sirgaliams už palaikymą bei prižadėjo ir toliau atiduoti visas jėgas aikštėje.

 

„Noriu padėkoti sirgaliams už palaikymą. Visada stengiuosi aikštėje palikti visas jėgas, kovoti, kad sirgaliai pamatytų kaip mes stengiamės ir sunkiai dirbame.“