V. Baranovskis: „Komanda dega noru įrodyti, kad rungtynės Visagine buvo tik atsitiktinumas“

V. Baranovskis: „Komanda dega noru įrodyti, kad rungtynės Visagine buvo tik atsitiktinumas“

Baranovskij

 

Marijampolės futbolo sirgalių laukia dar vienos atkaklios „Smscredit.lt A lygos“ rungtynės. Rytoj Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai namuose priims Utenos „Utenį“ ir mėgins sugrįžti į pergalių kelią.

 

Papasakoti apie rytdienos dvikovą portalui fksuduva.lt sutiko Marijampolės ekipos saugas Valentinas Baranovskis.

 

„Sūduva“ per pastaruosius penkis turus iškovojo tik penkis taškus ir apsunkino savo situaciją turnyrinėje lygos lentelėje. Valentinas Baranovskis pasakojo, kad komanda stengiasi nesižvalgyti atgal ir judėti į priekį.

 

„Sunku pasakyti kodėl rezultatai suprastėjo. Paskutiniu metu varžovai buvo stiprūs, bet galiu patvirtinti, kad komanda dirba, ruošiasi kitoms rungtynėms ir viską paliko praeityje. Viską reikia pamiršti ir judėti į priekį.“

 

„Dėl kelių nenusisekusių rungtynių komandoje labiau jaučiamas sportinis pyktis ir noras įrodyti, kad galime žaisti geriau. Stengsimės parodyti ko iš tikrųjų esame verti.“ – teigė V. Baranovskis.

 

 

Pirmojo rato susitikimas tarp „Sūduvos“ ir „Utenio“ ekipų vyko Visagine. Tuomet daugybės progų nerealizavusi „Sūduva“ tik susitikimo pabaigoje išlygino rezultatą ir parsivežė namo vieną tašką.

 

 

„Pirmojo rato tarpusavio dvikovoje norėjosi trijų taškų. Pirmas kėlinys tikrai buvo neblogas, turėjome daug progų, tačiau įmušti nepavyko. Bet šiose rungtynėse parodėme charakterį, atsilikinėdami atsitiesėme ir sugebėjome išlyginti rezultatą. Komanda dega noru įrodyti, kad rungtynės Visagine buvo tik atsitiktinumas.“

 

 

Greičiu ir atkaklumu pasižymintis saugas gyrė būsimus varžovus ir pasak V. Baranovskio žaisti prieš „Utenį“ nėra lengva bet kuriai lygos komandai.

 

„Utenos klubas išsiskiria tuo, kad yra labai kovinga komanda ir stengiasi vadovautis kovingo žaidimo filosofija. Būsimi varžovai niekad nepasiduoda anksčiau laiko ir visada rungtyniauja iki finalinio teisėjo švilpuko. Tai parodo ir paskutiniosios „Utenio“ rungtynės, kuomet žaisdami prieš „Atlantą“ turėjo netgi daugiau progų ir galėjo laimėti rungtynes, taip pat rungtyniaudami prieš „Kruoją“ uteniškiai kontroliavo rungtynių eigą, tačiau pergalės iškovoti nesugebėjo, nors uteniškiai žaidė tikrai neblogai.“