V. Bagdanavičius: „Sirgaliai išvys atkaklią kovą dėl kiekvieno aikštės centimetro“

V. Bagdanavičius: „Sirgaliai išvys atkaklią kovą dėl kiekvieno aikštės centimetro“

bagdan

 

Pirmasis „Smscredit.lt A lygos“ ratas artėja link pabaigos. Aštuntojo turo rungtynes Marijampolės „Sūduva“ žais sostinėje prieš Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkus. Marijampoliečių laukia rimtas išbandymas – praėjusių metų lygos čempionai šiame sezone dar nėra praradę taškų.

 

„Sūduvos“ ekipos gynėjas Vilmantas Bagdanavičius svetainei fksuduva.lt papasakojo apie sezono pradžioje patirtą traumą ir rytdienos rungtynes.

 

22 metų amžiaus futbolininkas dėl traumos nebuvo šimtu procentų pasiruošęs sezono pradžiai. Gynėjas buvo registruotas visoms „Smscredit.lt A lygos“ dvikovoms, tačiau aikštėje pasirodė tik dvejose paskutinėse rungtynėse – prieš „Šiaulius“ ir „Spyrį“.

 

„Dar pasiruošimo sezonui metu Kipre patyriau traumą. Turėjau problemų su galiniu šlaunies raumeniu. Dabar traumos pasekmių nejaučiu ir po truputį grįžtu į rikiuotę. Tikiuosi, kad viskas eisis sklandžiai ir sveikatos problemų neturėsiu.“

 

Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkų laukia rimtas išbandymas – marijampoliečiai rytoj susitiks su daugkartiniais Lietuvos čempionais – Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkais. V. Bagdanavičius neslėpė, kad vilniečiai šiame sezone palieka teigiamą įspūdį.

 

„Vilniečiai jau ne pirmą sezoną yra labai pajėgi ekipa. Ne išimtis ir šis sezonas. „Žalgiris“ dar nėra praradęs taškų, labai solidžiai rungtyniauja gynyboje. Per šešerias rungtynes praleisti tik du įvarčiai daug ką pasako.“

 

„Sūduvietis“ kalbėdamas apie čempionų stiprybes išskyrė tolygiai sukomplektuotą komandos sudėtį.

 

„Vilniaus „Žalgirio“ stiprybė yra ta, kad komanda suformuota iš pajėgių, lygiaverčių žaidėjų, taip pat vilniečiai turi „ilgą“ atsarginių žaidėjų suolelį. Kiekvienose rungtynėse išsiskirti ir sužaisti labai gerai gali bet kuris „Žalgirio“ futbolininkas.“

 

V. Bagdanavičius pasakojo, jog komanda atsakingai rengiasi rytdienos dvikovai ir futbolininkams ruoštis būsimoms „Smscredit.lt A lygos“ kovoms nestinga nei užsispyrimo, nei noro.

 

„Mūsų pasiruošimas rytdienos rungtynėms nebuvo kažkuo išskirtinis. Ruošėmės atsakingai, kaip ir kiekvienoms rungtynėms. Žaidėjams nestinga noro ir užsispyrimo, tad manau, kad rytoj aikštėje atiduosime visas jėgas.“

 

„Tikiuosi, kad futbolo sirgaliai išvys atkaklią kovą dėl kiekvieno kamuolio ar aikštės centimetro. Rytoj turėtų būti geras futbolo mūšis, kuris nenuvils futbolo gerbėjų.“ – teigė V. Bagdanavičius.