Turo rinktinėje – trys „Sūduvos“ žaidėjai

Turo rinktinėje – trys „Sūduvos“ žaidėjai

„Optibet A lygos“ 12-ojo turo rinktinėje vietas išsikovojo ne vienas Vilniaus, Marijampolės ir Alytaus klubų atstovas.

Alyga.lt

Martynas Matijoška (Alytaus DFK „Dainava“): Dainaviečiai Kaune džiaugėsi antruoju laimėjimu, o po ilgokos pertraukos į „Optibet A lygą“ sugrįžęs vartininkas sužaidė geriausią sezono mačą. M. Matijoška atrėmė 5 varžovų smūgius, nepraleido nė vieno įvarčio ir savo pasirodymą įprasmino 258 „InStat“ naudingumo balais.

Jevgenas Jefremovas (Marijampolės „Sūduva“): Dešiniajame gynybos krašte vėl užtikrintai rungtyniavo šis legionierius iš Ukrainos. Sūduvietis sėkmingai tvarkėsi su savo užduotimis gynyboje bei dvikovos pabaigoje išsiskyrė rezultatyviu perdavimu. 270 „InStat“ naudingumo balų – geriausias rodiklis tarp šios pozicijos žaidėjų.

Akimas Sairinenas (Alytaus DFK „Dainava“): Nepakeičiamas Alytaus klubo vidurio gynėjas akistatoje su Kauno rajono „Hegelmann Litauen“ komanda rungtyniavo labai sėkmingai. Suomis laimėjo visas 9 dvikovas ir 4 akistatas „antrame aukšte“. Vienas iš tų epizodų tapo rezultatyviu perdavimu, po kurio buvo pelnytas pergalingas įvartis.

Semiras Kerla (Marijampolės „Sūduva“): Antrą rezultatą 12-ajame ture su 292 „InStat“ naudingumo balais užfiksavo ilgametis vicečempionų futbolininkas, laimėjęs 15 dvikovų iš 21 (71 proc.). Be to, S. Kerla atliko rezultatyvų perdavimą bei perėmė iš varžovų 13 kamuolių. Tai – jau trečias kartas, kai bosnis atsidūrė turo arba savaitės rinktinėje.

Joelis Bopesu (Vilniaus „Žalgiris“): Trečią sykį identiško įvertinimo sulaukė sėkmingai mače su Kėdainių „Nevėžiu“ rungtyniavęs prancūzas. J. Bopesu pirmasis suskubo net prie 11 atšokusių kamuolių bei solidžiai darbavosi kairiajame gynybos krašte, nesuteikdamas daug šansų varžovams aštriau atakuoti.

Francis Kyeremeh (Vilniaus „Žalgiris“): Futbolininkas iš Ganos iki pastarųjų rungtynių buvo rezultatyviausias komandos žaidėjas, o sėkmingą atkarpą pratęsė ir susitikime Kėdainiuose. F. Kyeremeh pasiuntė kamuolį į „Nevėžio“ vartus ir atliko dar 3 smūgius į juos. „Žalgirio“ atstovas surinko 255 „InStat“ naudingumo balus.

Gratas Sirgėdas („Kauno Žalgiris“): Nepaisant pralaimėjimo, Lietuvos rinktinės saugas dvikovoje su „Panevėžiu“ pasižymėjo puikiu žaidimu. G. Sirgėdas atliko 4 smūgius į vartų plotą, išpildė 8 sėkmingus driblingus, pasižymėjo rezultatyviu perdavimu bei puolime laimėjo 11 dvikovų iš 17 (65 proc.).

Benas Anisas (Gargždų „Banga“): Ne kiekviename šio sezono mače rungtyniaujantis mažeikiškis įsimins akistatą Telšiuose. Į savo buvusios komandos – „Džiugo“ – vartus B. Anisas pelnė pirmą įvartį „Optibet A lygoje“. Iš viso Lietuvos čempionate 21-erių saugas yra sužaidęs 39 mačus.

Saidas Hamuličius (Alytaus DFK „Dainava“): 291 „InStat“ naudingumo balu pasižymėjo puikiai pastaruoju metu rungtyniaujantis „Dainavos“ legionierius S. Hamuličius. Futbolininkas iš Nyderlandų pelnė pergalingą įvartį, tačiau tai nebuvo viskas – krašto saugas atliko dar 2 smūgius į vartų plotą bei pasižymėjo 5 sėkmingais driblingais.

Kule Mbombo (Marijampolės „Sūduva“): Vienu metu atrodė, kad puolėjui iš Kongo Demokratinės Respublikos akistata su Vilniaus „Riteriais“ nesiklosto pagal jam norimą scenarijų, tačiau antrame kėlinyje rezultatyviausias čempionato žaidėjas parodė savo klasę. Puikus įvartis labai prisidėjo prie „Sūduvos“ pergalės, be to, galima išskirti, jog K. Mbombo visus 20 perdavimų atliko tiksliai.

Josipas Tadičius (Vilniaus „Žalgiris“): Patyręs puolėjas po truputį demonstruoja atsigavimo ženklus. Kėdainiuose J. Tadičius realizavo savo paties uždirbtą baudinį, sykį sukirto kamuolį į virpstą, pasižymėjo 231 „InStat“ naudingumo balu ir į turo arba savaitės rinktinę buvo išrinktas pirmą kartą.