Turo rinktinėje – trys marijampoliečiai

Turo rinktinėje – trys marijampoliečiai

Lietuvos futbolo A lygos 8-ojo turo rinktinėje galima rasti ne vieną patyrusį futbolininką, kuris išsiskyrė puikiu žaidimu.

Alyga.lt

Deividas Mikelionis („Kauno Žalgiris“): 8-ajame ture visų aštuonių komandų vartininkai turėjo traukti kamuolį iš savo ginamų vartų tinklo. Nepaisant praleisto įvarčio, D. Mikelionis sužaidė puikias rungtynes ir ne kartą gelbėjo savo komandą nuo įvarčio tiek pirmame, tiek antrame kėlinyje. „Kauno Žalgirio“ vartininkas buvo arti „sausų“ rungtynių, tačiau paskutinės atakos metu jį precizišku bei neatremiamu baudos smūgiu nuginklavo oponentas Vytautas Lukša.

Vaidas Slavickas (Marijampolės „Sūduva“): Patyręs 33-ejų metų gynėjas dvikovoje su Vilniaus „Riteriais“ aktyviai ir efektyviai jungėsi į atakas. Būtent po kairiajame krašte žaidžiančio futbolininko atlikto rezultatyvaus perdavimo krito pirmasis susitikimo įvartis, kurį pelnė Povilas Leimonas. V. Slavickas ir po šio epizodo surasdavo komandos draugus baudos aikštelėje, tačiau šie akcentuotais smūgiais atakos neužbaigdavo.

Tomas Mikuckis („Kauno Žalgiris“): Turo rinktinėje savo vietą išsikovojo dar vienas patyręs gynėjas. Klaipėdos „Atlantui“ perėmus iniciatyvą, žalgiriečiams teko daug gintis, tačiau T. Mikuckio pastangomis „Kauno Žalgiris“ atsilaikė ir iškovojo svarbią pergalę. Vidurio gynėjas dvikovos pabaigoje puikiai aikštės viduryje suklaidino varžovą ir atliko efektingą perdavimą Joao Figueiredo, tačiau brazilas labai dėkingu šansu nepasinaudojo.

Aleksandras Živanovičius (Marijampolės „Sūduva“): Dar vienas solidus legionieriaus iš Serbijos mačas šiame sezone. A. Živanovičius akistatą su „Riteriais“ baigė su 261 „InStat“ naudingumo balu ir tai buvo geriausias rezultatas „Sūduvos“ komandoje. Serbas patikimai rungtyniavo šalia savo vartų ir atliko rezultatyvų perdavimą Eligijui Jankauskui.

Deividas Šešplaukis („Kauno Žalgiris“): Šiame ture išskirtiniais žygdarbiais neišsiskyrė nė vienas dešiniajame gynybos krašte žaidęs futbolininkas. Vis dėlto neįvertinti įspūdingo D. Šešplaukio rezultatyvaus perdavimo komandos draugui J. Figueiredo pirmojo įvarčio metu būtų tiesiog nesąžininga. D. Šešplaukis per kėlinį surinko 233 „InStat“ naudingumo balus ir dar kartą įrodė, kad jam pavyksta tvarkytis ir su gynybinėmis funkcijomis.

Vytautas Lukša (Klaipėdos „Atlantas“): Po tokio V. Lukšos pasirodymo, kokį pamatėme Kaune, sunku patikėti, kad šiam saugui vasarą sukaks 35-eri metai. Patyręs atlantietis kėlė oponentams itin daug problemų, o antrame kėlinyje buvo labai sunkiai sulaikomas. V. Lukša surinko net 292 „InStat“ naudingumo balus, o dvikovą su „Kauno Žalgiriu“ įprasmino tobulai išpildytu baudos smūgiu. Tai buvo pirmasis saugo įvartis šiame sezone.

Tautvydas Eliošius („Panevėžys“): Rungtynėse su Kauno „Stumbru“ „Panevėžio“ saugas priminė save, kai atstovavo Pakruojo „Kruojai“ ir joje turėjo svarbų vaidmenį. Aštriai aikštės viduryje žaidęs T. Eliošius nebijojo imtis iniciatyvos ir kūrė priekyje žaidžiantiems komandos draugams dėkingas situacijas atlikti smūgius. Sėkmingai nuo dviejų oponentų globos išsivadavęs „Panevėžio“ futbolininkas atliko savalaikį perdavimą Ernestui Veliuliui, kuris tiksliu smūgiu išlygino rezultatą.

Saulius Mikoliūnas (Vilniaus „Žalgiris“): Dešiniajame atakos krašte 8-ajame ture išsiskyrė puikiai dvikovoje su „Palanga“ rungtyniavęs S. Mikoliūnas. Saugas surinko net 315 „InStat“ naudingumo balų bei atliko rezultatyvų perdavimą antrą „Žalgirio“ įvartį pelniusiam rumunui Liviu Antaliui. S. Mikoliūnas simbolinėje turo rinktinėje atsidūrė jau trečią kartą.

Eligijus Jankauskas (Marijampolės „Sūduva“): Akivaizdu, kad šis 20-metis čempionų ekipos atstovas šiuo metu gali pasigirti labai gera sportine forma. E. Jankauskas ir vėl buvo sunkiai sulaikomas bei kėlė labai daug vargo „Riterių“ gynybai. E. Jankauskas pasižymėjo įvarčiu antrose rungtynėse iš eilės ir sulaukė vyr. trenerio Vladimiro Čeburino pagyrų už pastaruoju metu demonstruojamus sėkmingus pasirodymus.

Liviu Antalis (Vilniaus „Žalgiris“): Rezultatyviausias praėjusio sezono A lygos žaidėjas kurį laiką buvo kamuojamas smulkių traumų ir skambiau apie save priminė tik antrojo rato starte. Legionierius iš Rumunijos dvikovoje su „Palanga“ pasižymėjo puikiu įvarčiu ir net 2 rezultatyviais perdavimais. L. Antalis surinko net 342 „InStat“ naudingumo balus, o tai yra geriausias rezultatas šiame ture.

Ernestas Veliulis („Panevėžys“): Tokį aštrų E. Veliulį „Panevėžio“ klubo aistruoliai norėtų matyti visada. Panašu, jog panevėžietis galutinai atsistatė po patirtos traumos ir sezono eigoje įgauna vis geresnę sportinę formą. Dvikovoje su „Stumbru“ E. Veliulis ne sykį savo reidais klaidino varžovus, kol galiausiai dvikovos pabaigoje sulaukė rezultatyvaus perdavimo iš T. Eliošiaus bei pelnė įvartį, kuris padėjo „Panevėžiui“ įsirašyti antrą tašką sezone.