Turo rinktinėje – M.Beneta ir G.Matulevičius

Turo rinktinėje – M.Beneta ir G.Matulevičius

„Optibet A lygos“ 21-ojo turo simbolinėje rinktinėje ne vienas futbolininkas šį sezoną pasirodė pirmą kartą.

Alyga.lt

Deividas Mikelionis („Kauno Žalgiris“):

Laikinosios sostinės komanda po ketverių rungtynių pauzės pirmą kartą nepraleido įvarčio ir prie to labai prisidėjo D. Mikelionis. Vartų sargas akistatoje su Vilniaus „Riteriais“ atrėmė 8 varžovų smūgius.

Markas Beneta (Marijampolės „Sūduva“):

Dešiniojo krašto gynėjas praėjusią savaitę išsiskyrė solidžiu pasirodymu, aktyviai jungdamasis į atakas. M. Beneta atliko rezultatyvų perdavimą, 6 kartus išmušė kamuolį varžovams iš po kojų bei 9 sykius perėmė kamuolį.

Martynas Dapkus („Kauno Žalgiris“):

Žalgirietis pirmame kėlinyje, esant rezultatui 1:0 ir „Riteriams“ turint žaidybinę iniciatyvą, puikiai ištraukė į tuščius vartus skriejusį bei nuo jo paties netikėtai atšokusį kamuolį. Be to, M. Dapkus perdavimus atliko 91 proc. taiklumu (39/43).

Rokas Lekiatas (FA „Šiauliai“):

Šiauliečiai nuslopino vieną iš geriausiai subalansuotų lygos puolimo linijų – Kauno rajono „Hegelmann“ ekipa vėl nepasižymėjo. R. Lekiatas lygiosiomis pasibaigusiame mače laimėjo 80 proc. dvikovų ir perėmė 12 kamuolių.

Petaras Mamičius (Vilniaus „Žalgiris“):

Ilgą laiką mažumoje žaidę žalgiriečiai turėjo būti aktyvūs ir tuo pačiu sėkmingai gintis. P. Mamičius laimėjo 79 proc. dvikovų (11/14), atliko rezultatyvų perdavimą bei 5 kartus išmušė kamuolį varžovams iš po kojų.

Francis Kyeremeh (Vilniaus „Žalgiris“):

Legionierius iš Ganos susitikime su Gargždų „Banga“ buvo labai pastebimas. F. Kyeremeh iš viso atliko 6 smūgius į vartus bei dalyvavo net 34 dvikovose, iš kurių laimėjo 16 (47 proc.). Be to, saugas išprovokavo net 4 pražangas.

Divine’as Naah („Kauno Žalgiris“):

Kitas futbolininkas iš Ganos praėjusią savaitę džiaugėsi pirmuoju savo taikliu smūgiu šio sezono „Optibet A lygoje“. Taip pat D. Naah visus 3 driblingus išpildė sėkmingai ir puolime laimėjo 5 dvikovas iš 6 (83 proc.).

Giedrius Matulevičius (Marijampolės „Sūduva“):

Marijampolietis prieš „Panevėžį“ sužaidė vieną iš geriausių sezono mačų. G. Matulevičius pirmame kėlinyje pelnė gražų įvartį, atliko net 3 „raktinius“ perdavimus bei laimėjo 65 proc. dvikovų (11/17).

Oleksijus Zbunas (Telšių „Džiugas“):

Legionierius iš Ukrainos neužtruko išsikovoti vietos „Džiugo“ starto sudėtyje. Nors akistata su „Jonava“ nesusiklostė itin sėkmingai – buvo sužaista lygiosiomis, tačiau O. Zbunas uždirbo baudinį bei pelnė įvartį.

Michaelas Thuique’as („Kauno Žalgiris“):

Po beveik dviejų mėnesių pauzės brazilas pasižymėjo rezultatyviu veiksmu „Optibet A lygoje“ – pelnė įvartį. M. Thuique atliko 6 smūgius į vartus, tiek pat sėkmingų driblingų ir 3 „raktinius“ perdavimus.

Juanas Jorrinas („Jonava“):

Argentinietis tapo vos antruoju „Jonavos“ žaidėju, išrinktu į šio sezono simbolinę turo arba savaitės rinktinę. J. Jorrinas atsidurdavo laiku ir tinkamose vietose bei, pelnydamas 2 įvarčius, išplėšė savo komandai lygiąsias Telšiuose.