Turo rinktinėje – laimėjusių komandų žaidėjai

Turo rinktinėje – laimėjusių komandų žaidėjai

Lietuvos futbolo A lyga paskelbė 31-ojo turo rinktinę, kurioje ryškiausi Marijampolės „Sūduvos“, Vilniaus „Riterių“ ir „Panevėžio“ futbolininkai.

alyga.lt

Tadas Simaitis (Vilniaus „Riteriai“): Sostinės derbis klostėsi išties permainingai ir „Žalgiriui“ trūko nedaug, kad rezultatas būtų išlygintas. Vis tik to neleido padaryti T. Simaitis, atrėmęs porą labai grėsmingų žalgiriečių smūgių ir neleidęs jiems perimti iniciatyvos.

Aleksandras Živanovičius (Marijampolės „Sūduva“): Kairiojo krašto gynėjo pozicijoje žaidęs patyręs serbas pirmame kėlinyje pasirodė ne itin sėkmingai – keli jo perdavimai į baudos aikštelę buvo labai netikslūs. Antroji mačo dalis buvo priešinga: A. Živanovičius dvikovos pabaigoje sužibėjo tiek atlikdamas rezultatyvų perdavimą, tiek pelnydamas įvartį.

Vytas Gašpuitis („Panevėžys“): Šiame A lygos sezone 5 įvarčius įmušęs vidurio gynėjas mače Klaipėdoje buvo nesulaikomas standartinių padėčių metu. V. Gašpuitis du kartus smūgiavo į skersinį, o dėkingai atšokę kamuoliai leisdavo komandos draugams pasiųsti kamuolius į tuščius vartus. Be to, kartą gynėjas, gulėdamas ant žemės, pamušė kamuolį įvartį pelniusiam Patrikui Bordonui.

Semiras Kerla (Marijampolės „Sūduva“): Eilinį kartą šiame sezone bosnis buvo vienas iš geriausių savo pozicijos turo žaidėjų. Gynyboje S. Kerla, kaip įprasta, darbavosi užtikrintai ir kėlė nemažai problemų „Kauno Žalgirio“ aikštės pusėje. Būtent po šio žaidėjo perdavimo buvo pelnytas pirmasis „Sūduvos“ įvartis.

Valdemaras Borovskis (Vilniaus „Riteriai“): Patyręs sostinės klubo kapitonas dar sykį sėkmingai tvarkėsi su savo užduotimis dešiniajame gynybos krašte ir svariai prisidėjo prie pirmojo „Riterių“ įvarčio. 35-erių veteranui trūksta vos vieno mačo iki to, jog trečią sezoną iš eilės būtų sužaista 30 arba daugiau rungtynių.

Paulius Janušauskas („Panevėžys“): Gimtojo miesto komandai atstovaujantis saugas solidžiai rungtyniavo bene svarbiausiame penkto rato mače. P. Janušauskas realizavo baudinį, sėkmingai skirstė kamuolius aikštės viduryje, o „Panevėžys“ užsitikrino penktą turnyro lentelės vietą.

Aleksandras Jerkinas („Panevėžys“): Panašu, kad Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas šiam rusui yra itin sėkmingas – būtent ten kovingas saugas ir pelnė abu įvarčius šiame sezone. Be pelnyto įvarčio A. Jerkinas išsiskyrė aštriais perdavimais, kurių taikliais smūgiais nepavertė komandos draugai, o dubliu džiaugtis neleido tik sėkmingas vartininko žaidimas.

Donatas Kazlauskas (Vilniaus „Riteriai“): Praėjusį savaitgalį sostinės klubo saugas tapo pirmuoju lietuviu, kuris šio sezono A lygoje pelnė dviženklį skaičių įvarčių. Vilniaus derbyje kovingai žaidęs D. Kazlauskas ne tik pasižymėjo taikliu smūgiu, bet ir atliko rezultatyvų perdavimą pergalę įtvirtinusiam įvarčiui.

Mindaugas Grigaravičius (Vilniaus „Riteriai“): Per pastarąsias rungtynes „Riterių“ atstovas atliko 2 rezultatyvius perdavimus – tiek, kiek per visas likusias šio sezono akistatas A lygoje. Blankiai pirmoje sezono pusėje žaidęs M. Grigaravičius nuo spalio pabaigos demonstruoja visai kitokį žaidimą ir tampa vienu ekipos lyderių.

Mihretas Topčagičius (Marijampolės „Sūduva“): Prie 16-osios čempionų pergalės iš eilės reikšmingai prisidėjo ir įvarčius štampuojantis austras. M. Topčagičius pasižymėjo dar dviem tiksliais smūgiais, bet keliose situacijose neslėpė nusivylimo, kai nerealizavo gerų šansų dar kartą pasiųsti kamuolį į „Kauno Žalgirio“ vartus.

Teremas Moffi (Vilniaus „Riteriai“): Vilniaus derbyje šis rezultatyvus puolėjas iš Nigerijos galėjo pasigirti kur kas geresne progų realizacija, kas jam neretai kišdavo koją ankstesnėse rungtynėse. Kartu su D. Kazlausku ir M. Grigaravičiumi 2 įvarčius pelnęs T. Moffi sudarė smogiamąjį trejetą, kuris labai priartino „Riterius“ prie bronzos.