Turo rinktinėje – keturi „Sūduvos“ žaidėjai

Turo rinktinėje – keturi „Sūduvos“ žaidėjai

Lietuvos futbolo A lygos 4-ojo turo rinktinėje savo vietas išsikovojo Vilniaus „Žalgirio“, „Kauno Žalgirio“ bei Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai.

Deividas Mikelionis („Kauno Žalgiris“): Armantą Vitkauską pakeitęs vartų sargas antrose rungtynėse iš eilės pasirodė sėkmingai. Akistatoje su „Panevėžiu“ D. Mikelionis pirmą kartą šiame sezone išlaikė vartus „sausus“, atremdamas vieną pavojingą varžovų smūgį.

Andro Švrljuga (Marijampolės „Sūduva“): Jei čempionai ir toliau skins panašias pergales, kroatas turo rinktinėje bus itin dažnai. A. Švrljuga mače su Vilniaus „Riteriais“ atliko net 2 rezultatyvius perdavimus ir iš viso jų šių metų A lygoje turi 4. Tai – geriausias rezultatas šiame sezone.

Semiras Kerla (Marijampolės „Sūduva“): Bosnis į Lietuvos čempionato kovas grįžo tiesiog puikiai ir baudė oponentus standartinių padėčių metu. S. Kerla įmušė efektingą įvartį galva bei atliko rezultatyvų perdavimą, taip antrą sykį patekdamas į turo rinktinę per dvejas žaistas rungtynes.

Ivanas Tatomirovičius (Vilniaus „Žalgiris“): Dar vienas solidus mačas, kurį sužaidė šis patyręs serbas. Gargžduose vidurio gynėjas skirstė perdavimus (64/68) net 94 proc. tikslumu ir gynyboje laimėjo 85 proc. dvikovų (11/13). Tai pirmasis kartas, kai legionierius iš Serbijos buvo išrinktas į turo rinktinę.

Rudinilsonas Silva („Kauno Žalgiris“): Susitikime su „Panevėžiu“ žalgirietis žaidė gerokai užtikrinčiau nei pastaruosiuose turuose. Bisau Gvinėjos rinktinės atstovas surinko 282 „InStat“ naudingumo balus ir tai yra geriausias rezultatas tarp visų vidurio gynėjų. R. Silva savo aikštės pusėje perėmė 15 kamuolių ir atliko perdavimus (78/85) 92 proc. taiklumu.

Jurijus Bušmanas („Kauno Žalgiris“): Ukrainietis kairiajame atakos krašte kėlė oponentams itin daug problemų: atliko rezultatyvų perdavimą ir dar tris itin aštrius skersus perdavimus, kurie virto pavojingomis progomis. J. Bušmanas surinko net 297 „InStat“ naudingumo balus ir tai yra akivaizdžiai geriausias rezultatas tarp 4-ojo turo kairiojo krašto gynėjų bei saugų.

Linas Pilibaitis („Kauno Žalgiris“): Laikinosios sostinės ekipos veteranas sėkmingai tvarkėsi su savo užduotimis aikštės viduryje bei sugriovė nemažai oponentų atakų. Saugas puikiai skirstė kamuolius (58/64, 91 proc.) ir aktyviai dalyvavo išpuolyje, kai buvo uždirbtas baudinys.

Domantas Šimkus (Vilniaus „Žalgiris“): Pergalingo įvarčio Gargžduose autorius sužaidė puikias rungtynes. Vidurio saugas tame mače surinko net 332 „InStat“ naudingumo balus ir tai yra geriausias rezultatas 4-ajame ture tarp visų futbolininkų. Be to, D. Šimkus išsiskyrė vienu efektingu perdavimu, po kurio vos nebuvo pelnytas įvartis.

Simonas Urbys („Kauno Žalgiris“): Pirmame kėlinyje traumą patyrusį Emmanuelį Davidą pakeitęs gargždiškis neišnaudojo geros progos, tačiau po pertraukos suvaidino svarbią rolę iškovojant antrą pergalę. S. Urbys uždirbo baudinį ir pelnė įvartį, kuris jam buvo pirmasis šiame sezone.

Mihretas Topčagičius (Marijampolės „Sūduva“): Rezultatyviai praėjusiame sezone žaidęs austras 4-ajame ture atidarė įvarčių sąskaitą, kai iš arti nukreipė kamuolį į vartus. Puolėjas mače su „Riteriais“ laimėjo 58 proc. oro dvikovų (7/12), kas atakuojančiam žaidėjui yra išties geras rezultatas.

Josipas Tadičius (Marijampolės „Sūduva“): Kroatas stabiliai muša įvarčius A lygoje ir tai jam garantuoja jau trečią pasirodymą turo rinktinėje. Rezultatyviausias čempionato futbolininkas, kurio sąskaitoje yra jau 3 įvarčiai, 4-ajame ture išprovokavo 6 pražangas ir tai yra geriausias rezultatas.