Trys „Sūduvos“ futbolininkai – Lietuvos rinktinėse

Trys „Sūduvos“ futbolininkai – Lietuvos rinktinėse

Lietuvos „Optibet A lygoje“ prasidėjus rinktinių pertraukai, trys Marijampolės „Sūduvos“ žaidėjai išvyko į Lietuvos U21 ir U19 rinktines.

Kvietimų į jaunimo (iki 21 metų) rinktinę sulaukė gynėjas Žygimantas Baltrūnas ir saugas Ernestas Burdzilauskas. Pastarasis žaidėjas kvietimo į jaunimo rinktinę sulaukė pirmą kartą.

Tomo Ražanausko treniruojama U21 komanda rugsėjo mėnesį varžysis Europos vaikinų čempionato atrankos varžybose. Vienerias rungtynes Lietuvos ekipa jau sužaidė – namuose 1:2 buvo pralaimėta grupės favoritams Danijos futbolininkams.

Rugsėjo 8 dieną 18 valandą Alytuje įvyks Lietuvos rinktinės kontrolinės rungtynės su vietos „Dainava“, o rugsėjo 12 dieną Jonavoje bus žaidžiamos Europos čempionato atrankos rungtynės tarp Lietuvos ir Velso rinktinių. Mačo pradžia – taip pat 18 valandą.

Be Lietuvos, Danijos ir Velso rinktinių, atrankos grupėje dar žaidžia Čekijos bei Islandijos atstovai.

Tuo metu į jaunių (iki 19 metų) rinktinę vėl pakviestas E.Burdzilausko brolis gynėjas Tautvydas Burdzilauskas.

U19 rinktinė per savaitę išvykoje sužais du kontrolinius mačus su Sakartvelo bendraamžiais. Tai bus pasiruošimas Europos čempionato atrankos turnyrui.

Reinholdo Breu treniruojama rinktinė Sakartvele žais rugsėjo 8 dieną (penktadienį) 16.30 val. Lietuvos laiku bei rugsėjo 10 (sekmadienį) 17 valandą Lietuvos laiku.