Trys A lygos XXV turo intrigos (anonsas)

Trys A lygos XXV turo intrigos (anonsas)

Aštrėja kova visuose čempionato frontuose. Įtampa kyla kovoje dėl medalių, pokyčiai įvyko turnyro lentelės viduryje, galimybių likti A lygoje dar tebeturi visos komandos. Pateikiame tris didžiausias XXV turo intrigas.

Ar po dviejų pralaimėjimų iš eilės atsities „Trakai“?

Ne taip seniai žaidę puikią seriją ir tyliai svajoję apie iššūkio metimą Vilniaus „Žalgiriui“ kovoje dėl titulo, „Trakai“ patyrė dvi skaudžias nesėkmes labai svarbiose čempionato akistatose prieš Marijampolės „Sūduvą“, kurios akimirksniu sugrąžino riterius į realybę. O šiuo metu tokia, kad pranašumą kovoje dėl sidabro jau turi trejomis rungtynėmis mažiau sužaidę suvalkiečiai. Tiesa, šiems jas dar reikės laimėti, tuo tarpu „Trakai“ norės sugrįžti į pergalių kelią bandys mūšyje prieš „Jonavą“.

Lengva nebus – netekusių į Makedoniją pasprukusio atakų lyderio bei traumų išretintų vicečempionų treneriams vėl teks pasukti galvą, dėliojant rungtynių sudėtį ir strategiją. Negana to, raudoną kortelę paskutiniame mače užsidirbo gynėjas Arūnas Klimavičius. Jį pakeisti turėtų komandos naujokas Alonas Netzeris. Vos prisijungęs prie „Trakų“ legionierius iš Izraelio debiutuoti jau suspėjo ir, aikštėje praleidęs vieną kėlinį, sulaukė gerų žodžių iš trenerio Olego Vasilenkos.

„Jonava“ į Vilnių keliaus taip pat ne pačių geriausių nuotaikų. Praėjusio mačo prieš turnyro lentelės kaimyną Kauno „Stumbrą“ pabaigoje jonaviečiai išleido taip reikalingą pergalę iš rankų ir nesugebėjo susigrąžinti saugios 6-osios vietos. IV-o rato finišui pasimačius horizonte, kiekvienas taškas kovoje dėl išlikimo A lygoje bus kone auksinis. Kodėl neatėmus jų iš nukraujavusių riterių?

Ar neužges „Kauno Žalgirio“ viltys išlikti?

Paskutinėje vietoje įsikūręs „Kauno Žalgiris“ šiuo metu jau yra tokioje situacijoje, kai reikia ne tik iškovoti pergales, tačiau ir įdėmiai studijuoti tiek turnyro lentelę, tiek artimiausių konkurentų tvarkaraščius. O pastarasis kauniečiams yra labai negailestingas. Iš penkių likusių rungtynių, trejos bus žaidžiamos prieš į medalius nusitaikiusius varžovus ir tik pora mačų bus tokių, kuriuose, pasak trenerio Johnatano McKinstry, sėkmės ir palankių rezultatų dėka, atsilikimą galima panaikinti. Tačiau apie tai svajoti žalgiriečiams yra per anksti ir visų pirma reikia įveikti Klaipėdos „Atlantą“.

„Negalime kontroliuoti rezultatų, o tik savo žaidimą“,  – po mesto iššūkio čempionui konstatavo J.McKinstry. Bet komandos žaidimas šiuo metu toks, kad „Kauno Žalgiris“ gali tikėtis sėkmės prieš iš duobės vis dar neišlipančius klaipėdiečius. Praėjusiame ture šie vėl buvo priversti patirti nesėkmę, po kurios laimėjusiam Utenos „Uteniui“ teko užleisti ir ketvirtą vietą – tokių žemumų uostamiesčio ekipos gerbėjai paskutinį penkmetį nebuvo matę. Jei gynyba „Atlantas“ skųstis labai negalėtų, tuo tarpu įvarčius mušti pavyko tik vienose iš ketverių paskutinių rungtynių. Taisyklė paprasta: neįmušant laimėti neįmanoma.

Ar nesitaupys LFF taurės finalui „Žalgiris“ ir „Stumbras“?

Sekmadienį Panevėžyje dėl eilinio savo trofėjaus kovos dabartinis LFF taurės savininkas „Žalgiris“ ir į pirmąjį klubo istorijoje apdovanojimą nusitaikęs „Stumbras“. Finalas – įvykis, dėl kurio galbūt galima paaukoti čempionato rungtynes. Kauniečių prašymu, jų dvikova su „Sūduva“ buvo perkelta iš ketvirtadienio į trečiadienį, kad abu finalininkai turėtų lygias starto pozicijas.

Tikėtina, kad laikinosios sostinės klubas iš mačo prieš puikią formą ir gražų futbolą demonstruojančius sūduviškius daug nesitiki, nes komandos atsarginių suolas nėra ilgas, be to, kiek pasitaupius šiame ture pralaimėjimas ypatingos žalos užimamai pozicijai nepridarytų, nes rato pabaigoje dar laukia mūšiai su „Atlantu“ ir „Uteniu“, kuriuose taškus iškovoti bus kur kas svarbiau. Iš kitos pusės, šis mačas bus puiki finalo repeticija, nes Suvalkijos komanda čempionui taurės pusfinalyje niekuo nenusileido ir pralaimėjo tik baudinių serijoje.

„Žalgirio“ laukia kelionė į Uteną bei varžovas, su kuriuo po paskutinių emocingų tarpusavio rungtynių galėjo likti nesuvestų sąskaitų. Jas vilniečiai laimėjo labiau nei užtikrintai, bet vargu ar buvo užgesintos visos žiežirbos, kurių netrūko viso mačo metu. Jei sostinės komanda praėjusio turo rungtynėse išvargo pergalę prieš „Kauno Žalgirį“, po kurios treneriai turėjo priekaištų savo auklėtiniams, tai „Utenis“ bus puikios nuotaikos po ypatingai svarbios pergalės Klaipėdoje. Paskutinės dvi vilniečių išvykos į natūralios žolės stadionus čempionate baigėsi prarastais taškais. Į ketvirtąją vietą palypėjęs Aukštaitijos klubas tikėsis šią seriją pratęsti.

2017 m. A lygos XXV turas

Rugsėjo 19 d. 18.00 „Kauno Žalgiris“ – „Atlantas“ (S.Dariaus ir S.Girėno stadionas)
Rugsėjo 19 d. 20.00 „Trakai“ – „Jonava“ (LFF stadionas)
Rugsėjo 20 d. 17.00 „Utenis“ – „Žalgiris“ („Utenio“ stadionas)
Rugsėjo 20 d. 18.00 „Stumbras“ – „Sūduva“ (S.Dariaus ir S.Girėno stadionas)


Į Marijampolės „Arvi“ futbolo areną „Sūduva“ sugrįš rugsėjo 28-ąją, kai 18 val. prasidės dvikova su Utenos „Uteniu“.

Aistruoliai jau dabar gali įsigyti bilietus į šias rungtynes bilietai.lt kasose ir tinklalapyje. 5 bilietus, tradiciškai, galima įsigyti už 4 kainą (išankstinėje prekyboje – 10 eurų, rungtynių dieną – 12 eurų), vaikai iki 13 metų į rungtynes įleidžiami nemokamai, o moksleiviams, studentams, senjorams ir neįgaliesiems taikomos nuolaidos.

Planuokite laiką ir atvykite į stadioną, nes eiti į futbolą Marijampolėje – madinga!

SPAUSKITE ČIA IR ĮSIGYKITE PIGIAUSIĄ BILIETĄ Į GERIAUSIĄ VIETĄ STADIONE DABAR!