Trečiadienį Marijampolėje – trečioji „Sūduvos“ akistata su „Žalgiriu“

Trečiadienį Marijampolėje – trečioji „Sūduvos“ akistata su „Žalgiriu“

Trečiadienį 19 val. Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai rungtynėmis namie su Vilniaus „Žalgiriu“ užbaigs 2020 m. A lygos čempionato trečiąjį ratą.Principinis A lygos mūšis – jau netrukus. Kviečiame pasirūpinti savo vietomis dabar, nes bilietų kiekis – ribotas!

⚽️2020-08-12 19:00 „Sūduva“ – „Žalgiris“Abi komandos po 14 turų yra surinkę po 32 taškus ir užima abi pirmąsias vietas – vilniečiai turnyro lentelėje yra aukščiau tik dėl geresnio įmuštų ir praleistų įvarčių skirtumo.

Komandos šias rungtynes pasitinka skirtingos nuotaikos. Vilniečiai laimėjo pastarąsias 6 rungtynes A lygoje, tuo metu marijampoliečiams per tą patį laiką pavyko laimėti tik triskart.

Praeitame ture „Sūduva“ patyrė skaudų smūgį laikinojoje sostinėje – „Kauno Žalgiriui“ penktadienį buvo pralaimėta 0:3.

„Kaune padarėme daug klaidų, kalbėjome apie jas, ieškojome priežasčių kodėl taip nutiko“, – apie pastarąsias rungtynes ir komandos nuotaiką sakė „Sūduvos“ vyriausiojo trenerio Sauliaus Širmelio asistentas Eivinas Černiauskas.

Labai nesėkmingai marijampoliečiams susiklostė ir pastarosios rungtynės su „Žalgiriu“ – liepos 12 d. Vilniuje buvo pralaimėta 0:4.

„Per tas rungtynes žaidėme neblogai, tiesiog pirmas įvartis buvo įsimuštas į savus vartus, o antrasis krito po šiurkščios gynėjų klaidos. Tai ir nulėmė rungtynių baigtį“, – sakė treneris.

Trečiadienį įvyks trečioji A lygos lyderių tarpusavio dvikova šį sezoną. Be jau minėtų liepos 12-osios rungtynių, komandos birželio 20 d. buvo susitikusios Marijampolėje – tuomet mačas baigėsi lygiosiomis 1:1.

Šį kartą Marijampolėje „Žalgiriui“ dėl diskvalifikacijos negalės padėti gynėjas Ivanas Tatomirovičius, „Sūduva“ dėl žaidėjų anksčiau gautų įspėjimų nuostolių neturės.

„Vilniečiai demonstruoja gerą sportinę formą, tai yra gerai susižaidusi komanda, labai stiprūs individualiai atakuojantys žaidėjai. Šiuos dalykus labiausiai ir akcentuojame savo komandai prieš rungtynes“, – teigė E. Černiauskas.

Trečiadienio rungtynėms „Hikvision“ arenoje vadovaus teisėjų brigada iš Latvijos, aikštėje dirbs FIFA kategorijos arbitras Aleksandras Anufrijevas.