„Trakų“ treneris: „Stengsimės išsaugoti savo pozicijas“

„Trakų“ treneris: „Stengsimės išsaugoti savo pozicijas“

„Trakų“ vyriausiasis treneris Olegas  Vasilenka po pralaimėjimo „Sūduvai“ 1:5 apgailestavo, kad jo komandai po praleistų įvarčių nepavyko susikaupti ir atsitiesti.

„Antrajame kėlinyje darėme šiurkščias klaidas, kurios ir kainavo įvarčius. Tos mums nebūdingos klaidos komandą išbalansavo, o tikra komanda turi kitaip reaguoti į tokias nesėkmes. Klaida yra klaida, tačiau reikia išsaugoti šaltą protą ir stengtis tą klaidą ištaisyti, – po rungtynių kalbėjo trakiškių treneris. – Šiandien pralaimėjome dideliu skirtumu, būna tokių pralaimėjimų. Svarbu teisingai reaguoti į tokius pralaimėjimus, rytoj bus nauja diena, o šeštadienio rungtynės su „Sūduva“ bus nauja istorija. Analizuosime šias rungtynes ir bandysime suprasti, kaip judėti pirmyn.“

„Trakai“ Marijampolėje vertėsi be komandą palikusio Maksimo Maksimovo, diskvalifikuoto Vaidoto Šilėno bei traumuotų Arūno Klimavičiaus, Modesto Vorobjovo, Almos Wakili ir Svajūno Čyžo.

„Patekome į tokią padėtį, į kokią patekome. Deja, vaikinai dėl sveikatos turėjo praleisti rungtynes. Iš rinktinės žaiėjai taip pat grįžo ne geriausios psichologinės, emocinės būsenos. Dirbame su jaunimu, daug jaunų žaidėjų debiutavo komandoje šį sezoną, tačiau dabar jiems sunku, – sakė O. Vasilenka. – Stengsimės iki šeštadienio atsigauti, tačiau dabar dar prisidėjo klausimas ir dėl Aleksandro Byčenoko naujos traumos.“

„Sūduva“ po šios pergalės turnyro lentelėje pavijo Trakų komandą pagal prarastus taškus ir tikrai neketina susitaikyti su užimama trečiąja vieta. „Trakų“ treneris tikisi, kad jo ekipai pavyks išsaugoti antrąją vietą.

„Stengsimės išsaugoti savo pozicijas ir judėti pirmyn. Žaidimo kokybė manęs netenkina, tai kas nutiko 2 kėlinyje yra nepriimtina. Tačiau tikimės, kad atsigaus tie, kas yra traumuoti, ir sugrįšime į savo ritmą“, – užbaigė O. Vasilenka.

Artimiausios „Sūduvos“ rungtynės vėl bus su „Trakais“. Tik šį kartą komandos šeštadienį 20 val. jau susitiks Vilniaus LFF stadione.

Į Marijampolės „Arvi“ futbolo areną „Sūduva“ sugrįš rugsėjo 28-ąją, kai 18 val. prasidės dvikova su Utenos „Uteniu“.

Aistruoliai jau dabar gali įsigyti bilietus į šias rungtynes bilietai.lt kasose ir tinklalapyje. 5 bilietus, tradiciškai, galima įsigyti už 4 kainą (išankstinėje prekyboje – 10 eurų, rungtynių dieną – 12 eurų), vaikai iki 13 metų į rungtynes įleidžiami nemokamai, o moksleiviams, studentams, senjorams ir neįgaliesiems taikomos nuolaidos.

Planuokite laiką ir atvykite į stadioną, nes eiti į futbolą Marijampolėje – madinga!

SPAUSKITE ČIA IR ĮSIGYKITE PIGIAUSIĄ BILIETĄ Į GERIAUSIĄ VIETĄ STADIONE DABAR!