Trеčiadienį – kova su puolimo lyderio paliktais „Trakais“

Trеčiadienį – kova su puolimo lyderio paliktais „Trakais“

Marijampolės „Sūduva“ po pertraukos grįžta į A lygą, kurioje tęs kovą dėl kuo aukštesnės vietos. Šį kartą mūsų komandos kelyje – turnyro lentelėje laipteliu aukščiau esantys „Trakai“. „Sūduva“ per 19 rungtynių yra surinkusi 32 taškus ir užima  trečiąją vietą, o Trakų komandos sąskaitoje po 22 rungtynių yra 44 taškai ir antroji vieta.

Pagal prarastus taškus „Trakai“ mūsų komandą lenkia 3 taškais, tad trečiadienį bus puiki proga šį pranašumą panaikinti.

Marijampolės ir Trakų komandoms trečiadienio rungtynės bus jau ketvirtasis susitikimas šį sezoną. Kovo 16-ąją per 3 turo rungtynės Sūduvos sostinėje buvo sužaista lygiosiomis 1:1, o gegužės 31-ąją per 14 turo mačą Vilniuje pergalę rezultatu 2:0 šventė varžovai.

Trečiasis susitikimas įvyko LFF taurės turnyro ketvirtfinalyje rugpjūčio 27-ąją Marijampolėje ir baigėsi įspūdinga „Sūduvos“ pergale rezultatu 4:1.

Pastarosios rungtynės tikriausiai buvo paskutinės Trakų komandoje rezultatyviausiam jos žaidėjui Maksimui Maksimovui. 10 įvarčių A lygoje ir 7 – Europos lygoje pelnęs rusas išvyko į Makedonijos čempioną Skopjės „Vardar“, tačiau nežinia, ar galės šiame klube žaisti dėl nesuderintų perėjimo sąlygų. Teigiama, kad 21 metų futbolininkas į Makedoniją išvyko savavališkai, nors turi su Lietuvos klubu galiojantį kontraktą.

Marijampolės ir Trakų klubų dvikova „Arvi“ futbolo arenoje trečiadienį prasidės 18 val. Futbolo gerbėjai, tradiciškai, išankstinius – pigesnius – bilietus gali įsigyti bilietai.lt kasose ir interneto tinklalapyje.

5 bilietus galima įsigyti už 4 kainą (išankstinėje prekyboje – 10 eurų, rungtynių dieną – 12 eurų), vaikai iki 13 metų į rungtynes įleidžiami nemokamai, o moksleiviams, studentams, senjorams ir neįgaliesiems taikomos nuolaidos.

Atvykite trečiadienį į stadioną ir padėkite komandai siekti pergalės!

SPAUSKITE ČIA IR ĮSIGYKITE PIGIAUSIĄ BILIETĄ Į GERIAUSIĄ VIETĄ STADIONE DABAR!


Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/fksuduva/domains/fksuduva.lt/public_html/wp-content/themes/victory/functions.php on line 918