Tikslas Utenoje – pergalė

Tikslas Utenoje – pergalė

IMG_0082

Po rinktinėms skirtos pertraukos Marijampolės „Sūduva” sugrįžta į „SMScredit.lt A lygos“ kovas, o keturioliktame ture susitiks su Utenos „Uteniu”. Sūduviečių vartų sargas Ivanas Kardumas prieš rungtynes teigė, kad jo komanda turi iš Utenos parsivežti tris taškus.

 

Marijampolės futbolo klubas sugrįžta į „SMScredit.lt A lygos” kovas ir keturioliktame ture susitiks su Utenos „Utenio” klubu. „Sūduvos” klubo vartininkas Ivanas Kardumas prieš rungtynes teigė, kad ekipa darbingai išnaudojo rinktinėms skirtą pertrauką ir iš Utenos tikisi parsivežti tris taškus.

 

„Manau, kad tinkamai išnaudojome pertrauką, kurios metu sužaidėme ir draugiškas rungtynes. Todėl manau, jog išlaikėme rungtynių koncentraciją ir tikimės, kad ilgesnė pertrauka neturės šalutinio poveikio. Rytoj „Sūduva” atiduos visas jėgas ir tikimės, kad iškovosime tris taškus” – pasakojo I.Kardumas.

 

Paskutinė šių klubų akistata įvyko  VII turo mače, kuomet „Sūduva” namuose po atkaklios kovos 2:1 (0:0) palaužė čempionato autsaiderį Utenos „Utenį“. 71-ąją minutę „Sūduvai“puikų įvartį pelnė P. Pavlovičius. Serbas krūtine susistabdė kamuolį ir tolimu smūgiu nukreipė jį į apatinį vartų kampą. Dar po septynių minučių marijampoliečiai padvigubino rezultatą. Nerminas Jamakas puikiu perdavimu surado į baudos aikštelę įkirtusį Ernestą Veliulį, kuris tiksliu smūgiu iš arti pelnė pirmą šio sezono įvartį. Intrigą Utenos klubas atkūrė 87-ąją minutę, kuomet puikiu tolimu smūgiu rezultatą sušvelnino Gabrielius Zagurskas.

 

„Prisiminus paskutinį susitikimą su „Uteniu”, Utenos klubas paliko puikų įspūdį. „Utenis” puikiai organizuota bei gynybinio stiliaus ekipa su keliais pavojingais žaidėjais žaidimo kūrime. Bet mes esame „Sūduva”, žinome savo galimybes. Gerbiame kiekvieną klubą, bet nieko nebijome. Rytoj į Uteną vykstame tik pergalės” – teigė vartininkas.

 

Prie „Sūduvos” ekipos prisijungs ir du Lietuvos rinktinės nariai, gynėjas Vaidas Slavickas ir vartininkų treneris Audrius Ramonas. I.Kardumas vertindamas trenerio nebuvimą, teigė, kad „Audriaus Ramono trūksta ekipai, tiek vartininkams, tiek kitiems komandos nariams . Audrius puikus treneris ir tikras savo srities profesionalas. Vis dėlto Audrius vartininkams paliko pasiruošimo planą, kurio nuosekliai laikėmės, todėl manau, kad esame puikiai pasiruošę”.