Telšiuose patirtas pralaimėjimas

Per 2021 m. „Optibet A lygos“ rungtynes Marijampolės „Sūduva“ išvykoje pralaimėjo Telšių „Džiugui“ 0:2 (0:1).

Pirmajame kėlinyje iniciatyva priklausė marijampoliečiams, o telšiškių vartininkui Povilui Survilai teko iš peties pasidarbuoti ginant savo vartus po keleto Romaino Habrano ir Semiro Kerlos smūgių. Be to, Giedrius Matulevičius kartą iš dėkingos padėties kamuolį kaire koja pasiuntė virš vartų.

„Džiugas“ stengėsi atsakyti kontratakomis, o viena jų 43-ąją minutę baigėsi „Sūduvos“ gynybos klaida ir 11 metrų baudiniu. Jį netrukus įvarčiu pavertė Leo Ribeiro.

Antrojo kėlinio pradžioje vėl aktyvumu išsiskyrė R. Habranas, tačiau jo reidai į šeimininkų baudos aikštelę baigėsi tik pačiam prancūzui parodyta geltonąja kortele už vaidybą.

67 min. „Džiugas“ surengė dar vieną greitą kontrataką, kurios smaigalyje atsidūrė vienas prieš Makį Giannikoglou pabėgęs Martynas Vasiliauskas. Telšiškis savo galimybe pasinaudojo ir padvigubino savo ekipos pranašumą.

Marijampoliečiames pelnyti įvartį pavyko tik 89 min., kai po R. Habrano perdavimo kamuolį galva į vartus pasiuntė S. Kerla.

Visi kiti bandymai išsigelbėti nebuvo sėkmingi ir teko susitaikyti su pralaimėjimu.

Po šio turo „Optibet A lygos“ čempionate prasidės rinktinių varžyboms skirta pertrauka, o „Sūduva“ kitas rungtynes žais birželio 11 d. 18 val. Marijampolės „Hikvision“ arenoje su Vilniaus „Žalgiriu“.