Telšiuose – lygiosios

Telšiuose – lygiosios

„Optibet A lygos“ 24-ajame ture susigrūmė turnyro lentelės kaimynai – Telšių „Džiugas“ ir Marijampolės „Sūduva“. Emocingame mače abi komandos pasidalino po tašką – susitikimas Žemaitijos sostinėje baigėsi lygiosiomis 1:1 (1:1).

Alyga.lt

Dvikovos pradžia geriau susiklostė šeimininkams. Standartinės padėties metu Edwardas Sarpongas pamušė kamuolį Sergijaus Kulynyčiaus link, o šis taikliai smūgiavo galva ir išvedė savo ekipą į priekį.

Vis dėlto gana panašioje situacijoje „Sūduva“ atstatė pusiausyrą – 37-ąją minutę Artiomas Fiodorovas baudos aikštelėje surado Ibrahimą Olaosebikaną, o šis taip pat tiksliai mušė galva.

Telšių ekipa nuo 51-osios minutės žaidė dešimtiese, kadangi už grubią pražangą iš aikštės buvo pašalintas Jurgis Jankauskas. Tuo sūduviečiai nepasinaudojo ir vėliau patys žaidė be vieno žaidėjo, nes 87 minutę antrosios geltonos kortelės susilaukė Jevgenas Smirnovas.

Abi komandos turnyro lentelėje turi po 19 taškų. „Sūduva“ dėl geresnio tarpusavio rungtynių rezultato rikiuojasi aštunta, „Džiugas“ – pozicija žemiau.