Tauragėje – šeši įvarčiai ir pirmoji pergalė

Rungtynių teisėjas – Nerijus Dunauskas
Tauragės „Tauras“ 1 – 6 Marijampolės „Sūduva“
23‘ [ 0 – 1 ] Mohamad Kdouh
40‘ [ 1 – 1 ] Vytautas Dragūnevičius
54′ [ 1 – 2 ] Mohamad Kdouh
66′ ‘[ 1 – 3 ] Nerijus Valskis
69′ [ 1 – 4 ] Nerijus Valskis
74′ [ 1 – 5 ] Nerijus Valskis
93′ [ 1 – 6 ] Armandas Breivė

„Tauras“: M.Matuzas, S.Pilypas ( 33‘ J.Meištininkas ), M.Lėkis, L.Artimavičius, T.Vyšniauskas, L.Trakšelis, V.Dragūnevičius, M.Eiza, S.Babilius, K.Upstas ( 59′ R.Kuzin ), R.Vulpe.
„Sūduva“: P.Davidovs, M.Ugge, V.Lasevičius, D.Tumosa ( 23‘ V.Bagdanavičius ), R.Xin, P.Leimonas, P.Bašič, V.Baranovskij, N.Valskis ( 81’ A.Breivė ), M.Kdouh, A.Brokas.

„Sūduva“ rungtynes su „Tauru“ pradėjo dar labiau „nukraujavusi“ – komandai padėti negalėjo N.Radžius, P.Daukša. Tiesa, prie komandos sąrašo vėl prisijungė pasveikęs D.Isoda.
Rungtynių pradžioje „Sūduva“ kontroliavo situaciją aikštėje, tačiau varžovai sugebėjo pirmieji sukurti pavojingų epizodų marijampoliečių vartų. Jau 6 susitikimo minutę Simonas Babilius sulaukė perdavimo iš krašto ir galva stipriai smūgiavo į vartus – „Sūduvą“ nuo įvarčio išgelbėjo tik vartu skersinis.
21 minutę galingą Vytauto Dragūnevičiaus smūgį atrėmė labai sėkmingai sužaidęs Pavels Davidovs. Netrukus jau kitoje aikštės pusėje suveikė senas futbolo dėsnis „neįmuši tu – įmuša tau“. Audrius Brokas iš kairiojo aikštės krašto perdavė kamuolį į baudos aikštelės vidurį, kur kamuolį į vartus nukreipė libanietis Mohamadas Kdouh.
Sužaidus daugiau nei 30 minučių „Sūduva“ turėjo ne vieną galimybę savo persvarą padvigubinti. Bene geriausio šanso neišnaudojo Valentinas Baranovskis, kuris buvo išbėgęs vienas prieš Martyną Matuzą, bet vartininkas spėjo sureaguoti į „Sūduvos“ saugo smūgį.
Kėlinio pabaigoje aikštės šeimininkai sugebėjo rezultatą išlyginti. Tai smūgiu iš baudos aikštelės padarė „Tauro“ puolėjas Vytautas Dragūnevičius. Beje,vasario 16 dieną vykusiose draugiškose rungtynėse tarp „Tauro“ ir „Sūduvos“ abu įvarčius pelnė būtent V.Dragūnevičius.

Antrojo kėlinio pradžioje „Sūduva” vėl išsiveržė į priekį. M.Kdouh vėl gavo perdavimo iš krašto ir tiksliu smūgiu antrą kartą šiandien išvedė savo komandą į priekį.

Antrojo kėlinio viduryje „Tauro” ekipa palūžo ir visiškai atidavė iniciatyvą „Sūduvos” komandai. 66 ir 69 minutėmis Nerijus Valskis dviem tiksliais smūgiais padidino savo komandos persvarą iki 1-4 ir praktiškai panaikino intrigą rungtynėse.

Iki susitikimo likus žaisti apie 15 minučių N.Valskis sulaukė V.Baranovskio perdavimo ir pelnė dar vieną įvartį.

78 rungtynių minutę pirmą kartą oficialiose rungtynėse su „Sūduvos” marškinėliais į aikštę išbėgo 1997 metais gimęs saugas Giedrius Matulevičius.

Paskutinę rungtynių minutę Armandas Breivė buvo išvestas vienas prieš varžovų vartininką. Rezultatyviausiam praėjusių metų dublerių čempionato žaidėjui tai sunkumų nesukėlė ir jis užtikrintai pasiuntė kamuolį į vartus. Vos tik rezultatui tapus 6-1, teisėjas paskelbė rungtynių pabaigą.

Taigi dėka sėkmingai sužaisto antrojo kėlinio „Sūduva” iškovojo pirmąją pergalę 2013 metų „Smscredit.lt” A lygos sezone.