T. Švedkauskas – turo rinktinėje

T. Švedkauskas – turo rinktinėje

Į „Optibet A lygos“ 4-ojo turo simbolinę rinktinę pateko šešių komandų futbolininkai.

Alyga.lt

Tomas Švedkauskas (Marijampolės „Sūduva“): Marijampolietis pastarosiose rungtynėse buvo ne kartą priverstas demonstruoti savo klasę sudėtingose situacijose. Atremdamas 5 varžovų smūgius, T. Švedkauskas labai prisidėjo prie to, jog dvikovoje prieš „Kauno Žalgirį“ nebūtų anksčiau praleistas pirmasis įvartis.

Saulius Mikoliūnas (Vilniaus „Žalgiris“): Sėkmingai su savo užduotimis gynyboje susitvarkęs veteranas buvo pastebimas ir atakuojant. Dvikovos pabaigoje S. Mikoliūnas atliko rezultatyvų perdavimą Franciui Kyeremeh, kuris įtvirtino komandos pergalę sostinės derbyje.

Shermaras Martina („Kauno Žalgiris“): Kiurasao rinktinės gynėjas ketvirtose savo žaistose rungtynėse atidarė įvarčių sąskaitą „Optibet A lygoje“ bei išplėšė komandai lygiąsias Marijampolėje. Be to, vidurio gynėju žaidęs Sh. Martina lamėjo net 87 proc. dvikovų.

Samuelis Odeoyibo (Kauno rajono „Hegelmann“): Vidurio gynėjas pirmą sykį yra renkamas į turo rinktinę, tačiau ne kartą buvo labai arti to. Stabiliai gerą žaidimą demonstruojantis S. Odeoyibo mače su FA „Šiauliai“ ekipa perėmė 12 kamuolių bei laimėjo 81 proc. dvikovų.

Egidijus Vaitkūnas („Kauno Žalgiris“): Į Lietuvos rinktinę išvykęs vilnietis Marijampolėje buvo išties aktyvus. „Kauno Žalgirio“ krašto gynėjas atliko nuostabų perdavimą į baudos aikštelę, kurio įvarčiu nepavertė Benas Anisas, taip pat E. Vaitkūnas perėmė 11 kamuolių.

Karolis Žebrauskas (Gargždų „Banga“): 19-metis saugas šiemet komandoje vaidina svarbesnę rolę negu praėjusiais metais. Dvikovos su „Jonava“ antrame kėlinyje K. Žebrauskas atliko du rezultatyvius perdavimus bei tiek pat smūgių į vartų plotą.

Francis Kyeremeh (Vilniaus „Žalgiris“): Legionierius iš Ganos ir toliau demonstruoja solidžią formą bei muša efektingus įvarčius. F. Kyeremeh atliko dar vieną puikų tolimą smūgį, padėjo žalgiriečiams įveikti Vilniaus „Riterius“ bei pirmauja rezultatyviausių žaidėjų rikiuotėje.

Marko Miličkovičius (Vilniaus „Žalgiris“): Šį kartą kairiajame atakos krašte susitikimą pradėjęs juodkalnietis pasižymėjo vienu iš esminių savo ginklų – efektingu tolimu smūgiu. M. Miličkovičius pelnė gražų įvartį ir taip pat atliko dar tris smūgius į vartus.

Ariagneris Smithas („Panevėžys“): Nikaragvos rinktinės atstovas pelnė pergalingą įvartį Telšiuose ir padėjo panevėžiečiams laimėti trečią kartą iš eilės. A. Smithas į oponentų vartus smūgiavo net 6 kartus bei išsiskyrė 96 proc. perdavimų tikslumu.

Darius Zubauskas (Gargždų „Banga“): Gargždų ekipos puolėjas du kartus nubaudė „Jonavą“ už klaidas ir labai prisidėjo prie pirmosios iškovotos pergalės. Gargždiškis puolime laimėjo net 12 dvikovų iš 17 ir sieks perimti rezultatyvausio žaidėjo estafetę iš buvusio lyderio Simono Urbio.

Salifas Cisse (Kauno rajono „Hegelmann“): „Superkeitimu“ tampantis prancūzas 1-ajame ture atliko esminį rezultatyvų perdavimą, o pastarosiose rungtynėse įmušė gražų pergalingą įvartį. Po puikaus S. Cisse situacijos išpildymo Kauno rajono klubas laimėjo trečią kartą ir yra įsitaisęs pirmame trejete.