T.Snapkauskas: „Esu labiau griovėjas nei kūrėjas“

T.Snapkauskas: „Esu labiau griovėjas nei kūrėjas“

Tomas Snapkauskas sumažinta

Marijampolės „Sūduvos“ klubas penktadienį pasipildė nauju futbolininku – tai 21 – erių metų saugo ir gynėjo pozicijose žaidžiantis Tomas Snapkauskas. Futbolininkas jau spėjo debiutuoti Marijampolės komandoje. „Smscredit.lt A lygos“ rungtynėse su savo buvusia komanda „Šiauliais“ Tomas aikštėje praleido 60 minučių.

 

Fksuduva.lt su Tomu pasikalbėjo apie jo debiutą „Sūduvoje“, noro žaisti čia motyvus bei praėjusius karjeros etapus.

 

 

Tomai, jau spėjai debiutuoti „Sūduvos“ komandoje. Kaip vertini savo ir komandos pasirodymą?

Komandos pasirodymą vertinu neblogai, laimėjome. Apie mano žaidimą geriau tegul kalba treneris. Rungtynėse su „Šiauliais“ pirmąjį kėlinį žaidėme kiek vangiau, bet vėliau varžovai pavargo ir tai mūsų situaciją palengvino. Kaip sakė keli „Šiaulių“ žaidėjai, su kuriais kalbėjau, jie tiesiog „numirė“ aikštėje. Mano paties forma šiuo metu nėra įspūdinga, turiu dirbti ir stengtis ją gerinti.

 

Prie „Sūduvos“ prisijungei prieš pat UEFA Europos lygos rungtynes. Kaip vertini Marijampolės komandos šansus šiame turnyre? 

Bandysime daryti viską, kad patektume į kitą etapą. Beveik nieko nežinau apie būsimus varžovus ir jų čempionatą, todėl kažką pasakyti yra labai sudėtinga. UEFA Europos lygoje žaidęs nesu. Kai pernai ten dalyvavo „Šiauliai“, aš buvau susirgęs ir likau namuose. Jeigu šįkart gausiu šansą žaisti, tai bus mano debiutas Europoje.

 

Prieš atvykdamas į Marijampolę buvai dirbęs su D.Gvildžiu. Ar tai, kad jis treniruoja „Sūduvą“, prisidėjo prie tavo apsisprendimo žaisti čia?

Manau, kad taip, tikrai padėjo. Be to, Marijampolėje yra pačios geriausios sąlygos visoje Lietuvoje. Kluba stabilus, yra tarp geriausių Lietuvos komandų per pastaruosius 10 metų.

 

Kokioje pozicijoje žaisti mėgsti labiausiai?

Geriausiai jaučiuosi žaisdamas atraminiu saugu. „Šiauliuose“ mane dažniausiai statydavo į gynėjo poziciją, esu žaidęs ir gynybos krašte. Manimi „kamšydavo skyles“. Kur žaisiu „Sūduvoje“ – nuspręs treneris.

 

Trumpai papasakok apie savo karjerą iki atvykstant į „Sūduvą“?

Žaisti futbolą pradėjau Kauno futbolo mokykloje, vėliau prisijungiau FBK „Kauno“ dublerių. Kai FBK „Kaunas“ iškrito į II lygą, sportavau su „Spyrio“ komanda. Metus laikus praleidau Edinburgo „Hearts“ jaunimo komandoje. Grįžęs iš Škotijos vėl žaidžiau FBK „Kauno“ klube, o jam iširus atvykau į „Šiaulius“, kur praleidau pusantrų metų.

 

Kaip apibūdintum save kaip futbolininką?

Apie save kalbėti sunku. Manau, kad esu labiau griovėjas nei kūrėjas. Visuomet stengiuosi likti kovotojas. Bandysiu pritapti „Sūduvos“ komandoje.